Zdjęcia wakacyjne które przypadkowo wyszły niezwykle zabawnie

Opublikowano 05/14/2021
Reklama

Jedna rzecz na świecie jest wspólna dla nas wszystkich: nie ma to jak urlop i wypoczynek. Każdy z nas kocha gdzieś wyjechać i odpocząć od rutyny dnia codziennego. Nie ma nikogo na ziemi który nie lubi wybrać się na wakacje. Chcemy też mieć znacznie więcej wolnego czasu niezależnie od tego czy byliśmy czy nie byliśmy ostatnio na urlopie. Czy wiesz co zrobić aby poczuć się trochę lepiej jeśli dawno nigdzie nie byłeś. Zobacz poniższe zdjęcia ludzi którzy wyjechali na wakacje i mają z nich naprawdę zabawne pamiątki.

Vacation Photos Went Horribly Wrong

Zdjęcia wakacyjne które przypadkowo wyszły niezwykle zabawnie

Oświadczyny

To zdjęcie to scena wielkiego nieporozumienia między dwójką ludzi. Było to w czasie wyjazdu tej dwójki do Paryża. Z perspektywy tej dziewczyny mężczyzna upadł na kolana żeby się jej oświadczyć ale tak naprawdę chciał tylko zawiązać but. To musiało być dla niej bardzo przykre doświadczenie i pewnie ma dziewczyna traume. Nic przyjemnego i na pewno słabe wspomnienie z wakacji.

She Got It Wrong

Oświadczyny

Lunch dla foki

Tych dwoje popłyneło sobie na ryby. Aparat uchwycił podczas tego wypadu niesamowite zdarzenie. Mężczyzna złowił wielką rybę i przygotowywał się do upamiętnienia tego na filmie robionym przez żonę. Wygłodniała foka skorzystała z okazji by dostać darmowy posiłek w chwili gdy jego żona próbowała zrobić mu pamiątkowe zdjęcie. Połów tego człowieka przepadł ale za to ma to wyjątkową pamiątkę.

Free Snack

Lunch dla foki

Ptak z lamą

Niezaplanowane wydarzenia są jedną z fajnych rzeczy w podróżowaniu. Wydaje się, że ta kobieta miała więcej interakcji z dzikimi zwierzętami niż chiciała. Jej postawa i uścisk którym obdarza lamę sugerują, że nie przepada za wielkimi ptakami. Biedna mała lama wydaje się być równie zakłopotana jak kobieta ze zdjęcia całą tą sytuacją.

Feathered And Furry Folks

Ptak z lamą

Akcja w tle

Podczas wakacji z rodziną nigdy nie wiesz co cię wydrzy. Ojciec z synem byli bardzo zadowoleni podczas wakacji i robili sobie bardzo dużo zdjęć. Spotkała ich jednak niespodzianka. Pewność siebie tego mężczyzny jest inspirująca i zadziwiająca zarazem ale jeśli tył jego ciała tak wygląda możemy tylko spekulować na temat przodu i jak się prezentuje.

Crack Up

Akcja w tle

Lodowe włosy

To naprawdę ciekawa kompozycja. To zdjęcie jest efektem minusowej temperatury. Młoda dama na zdjęciu odpoczywała w gorącym źródle kiedy odrzuciła mokre włosy z powrotem w powietrze o temperaturze – 20 stopni. W efekcie powstała ta niesamowita rzeźba z włosów – która – miejmy nadzieję nie bolała kobiety zbytnio gdy topiła się w cieplejszym otoczeniu.Brrr.

Frozen

Lodowe włosy

Dzieci na wczasach

Kiedy zabierasz swoje dzieci ze sobą na wakacje to na pewno masz duże nadzieje na stworzenie trwałych wspomnień i niesamowite zdjęcia. Stres, zmęczenie i sporadyczne załamania są często pomijane nawet w opisach wakacji. Wygląda na to, że dziewczynki nie są zbytnio zachwycone tym urlopem. To nie jest fotografia którą chciałbyś zachować ale i tak jest fajną pamiątką dla całej rodziny.

Brekadown

Dzieci na wczasach

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Ta fotografia przedstawia niepokojący widok. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że fotografia przedstawia trzy osoby w tym parę bliźniaków ale kiedy się przyjrzysz to zobaczysz, że ​​„bliźniaki” mają wspólną szyję. Wyszło to bardzo dziwnie i wygląda naprawdę bardzo niepokojąco. Na szczęście to tylko takie złudzenie optyczne i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Who's The Other One?

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Małpa

Ten mężczyzna ma zabawną pamiątkę na całe życie. Ze względu na kulturę i tradycje niektóre kraje pozwalają małpom na swobodne wędrowanie tam gdzie tylko im się podoba. Niezależnie od tego czy ten facet chciał się tylko nawet zbliżyć do tego ssaka to nie była jego decyzja. Wyszło wyjątkowe zdjęcie które będzie rozśmieszać jeszcze wszystkich przez długie lata a pan miejmy nadzieję nadal lubi małpy.

Monkey Doing Its Thing

Małpa

Klaun

Robicie sobie fotografię z drugą połówką i odkrywasz nieznanego mężczyznę na zdjęciu. Tak właśnie stało się z tą parą w Berlinie tuż za Bramą Brandenburską. Trudno powiedzieć czy ta osoba jest klaunem, mimem, ulicznym performerem, czy … po prostu kimś kto lubi mieć na sobie makijaż. W każdym razie zobaczenie tej twarzy nagle wpatrującej się w ciebie w twoim aparacie mogło być dość przerażające. Po odejściu nowego znajomego para najprawdopodobniej zrobiła sobie zdjęcie jeszcze raz.

Creepy Photobomber

Klaun

Dziecko

Wycieczka do Disney World to marzenie wszystkich dzieci a nawet wielu dorosłych ludzi. W parkach rozrywki Disneya kręci się wiele postaci z kreskówek ale nawet najbardziej zagorzali mali fani Disneya mogą uznać je za przerażające kiedy nagle je zobaczą na żywo. Ta mała dziewczynka nie miała ochoty na spotkanie z Tygrysem. Kuli się więc pod stołem wyglądając na przerażoną. Miejmy nadzieję, że reszta pobytu w parku była dla niej znacznie przyjemniejsza niż spotkanie z Tygrysem.

Hide And Seek

Dziecko

Słodki widok

Rodzina uwieczniona na zdjęciu chciała uwiecznić swoje wspomnienia z wakacji. Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na to zdjęcie twój wzrok idzie w jeden konkretny punkt. Podobno nikt nie poinformował tego pana, że są gotowi do zrobienia zdjęcia lub po prostu chcieli nacieszyć się scenerią wokół. Jednak gdy ta rodzina zobaczyła to zdjęcie miała zupełnie inną perspektywę wydarzeń i pewnie musieli powtarzać zdjęcie.

What A Sight

Słodki widok

Mickey Mouse

To co widać w tle jest doprawdy bardzo zabawne. Wygląda na to, że uwielbiana maskotka Disneya ma dość jedzenia sera. Najprawdopodobniej wynika to z kąta pod jakim zostało zrobione zdjęcie ale w tle tworzy to przezabawną scenerię. Poza tym ta mała dziewczynka w idealnej pozie zrobiła sobie zdjęcie które będzie jej wspaniałą pamiątką na bardzo długie lata.

Hungry Mickey

Mickey Mouse

Słaby humor

To zdjęcie zrobione podczas rejsu statkiem byłoby wręcz fantastyczne poza jednym małym detalem. Członkowie rodziny wydawali się być nieprzygotowani na moment zrobienia zdjęcia. Według matki na zdjęciu jej córka pokazuje środkowy palec a fotograf uchwycił ją robiącą to do niego. Zupełnie niewinny gest ale przez to wyszło niezapomniane zdjęcie z rodzinnych wczasów.

Not In The Mood

Słaby humor

Chwila samotności

Ta starsza pani siedzi sama w wodzie przez co to wakacyjne zdjęcie ma specjalny wydźwięk. Może chciała mieć tylko trochę czasu dla siebie? Kobieta najwyraźniej zasnęła gdy nadszedł przypływ pozostawiając ją unieruchomioną w wodzie. Musiała spać tak mocno, że nie zauważyła przypływu ale miejmy nadzieję, że obudziła się niedługo po zrobieniu tego zdjęcia i nic się nie wydarzyło.

Some Alone Time

Chwila samotności

Zjedżalnie wodne

Zjeżdżalnie wodne i inne wodne atrakcje nie są dobre dla wszystkich ale ta kobieta znalazła sposób by się tym cieszyć. Ciekawe jak ograniczająca była dla niej plastikowa torba podczas całej przejażdżki ale w rzeczywistości jej włosy były suche a to dla niektórych ma bardzo wielkie znaczenie.

Avoid The Splash At All Cost

Zjeżdźalnie wodne

Czujemy ból taty

To zdjęcie sprawia, że ty też ​​czujesz ból. Gdy robiono to zdjęcie ojciec doznał zapewne dużego bólu. Jego syn szukał czegokolwiek czego mógłby się trzymać kiedy natknął się na najbliższą dostępną rzecz którą był sutek taty. Tata prawdopodobnie szybko wyzdrowiał ale prawdopodobnie po raz ostatni wziął swoje dziecko w ramiona.

Too Happy, He Pinched Daddy

Czujemy ból taty

Zdjęcie od delfina

Ten wyjątkowo słodki delfin stał się gwiazdą tego wakacyjnego zdjęcia w jednej z najsłodszych chyba kompozycji foto w historii. Chociaż wydaje się, że delfin został dodany w postprodukcji to tak uwierzcie nam – nie było. To było zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie. Wydaje się, że delfin wskoczył do kadru w momencie robienia zdjęcia. Cóż za cenne wspomnienie dla całej rodziny i przemiła pamiątka.

Surprise From A Dolphin

Zdjęcie od delfina

Wycieczka z dziećmi

Mamo, tato – Czy już jesteśmy na miejscu?” pyta zawsze dziecko rodzica. Jest to problem o który większość dzieci pyta rodziców gdy podróżują na wakacje ale tu matka wydaje się być najbardziej zmęczona podróżowaniem. Wydaje się, że dzieciaki z tyłu również są bliskie poddania się. Rzeczywiście – obraz został pieczołowicie upamiętniony podpisem „wakacje jak z piekła rodem”.

Epic Trip

Wycieczka z dziećmi

Dziwna rodzina

To zdjęcie zostało wykonane na początku lat 80. Moda nas tu nie zaskakuje ale trzech z czterech członków rodziny wydaje się być niezdecydowanych czy powinni być szczęśliwi czy nie. W Południowej Dakocie może brakować Disney World ale nadal może to być cudowna ucieczka. W końcu najwspanialsze wakacje są ogólnie opisywane przez ludzi z którymi je spędzasz i tu chyba się towarzystwo źle dobrało.

Dynamite Vacay

Dziwna rodzina

Upadek do wody

Wielu z nas woli odpoczywać i dobrze się bawić na wakacjach a nie aktywnie spędzać czas. Inni natomiast chcą jak najlepiej wykorzystać każdą okazję aby się poruszać. Ta pani absolutnie wykorzystała swoje doświadczenie raftingowe. Podczas spływu musieli wpaść w wielką falę która wyrzuciła matkę za krawędź. Rafting może być niebezpieczny dla niedoświadczonych ludzi ale na szczęście tu nikt nie doznał uszczerbku na zdrowiu.

Rafting Went Horribly Wrong

Upadek do wody

Podmuch wiatru

Kiedy dzieci w rodzinie zbliżają się do siebie na tyle blisko aby zrobić im zdjęcie rodzice się bardzo cieszą. To zdjęcie było prawie idealne na kartkę świąteczną dopóki dziewczyna po lewej stronie nie została pokonana przez silny wiatr lub kichnięcie. Sprawienie by wszyscy na zdjęciu grupowym mieli ten sam wyraz twarzy to kolejne trudne zadanie. Miejmy nadzieję, że w pewnym momencie udało im się wykonać dobre zdjęcie na pamiątkę.

Too Blown Away

Podmuch wiatru

W Polsce

Wiele się dzieje na tym zdjęciu. W trakcie wakacji w Polsce ta rodzina zgodziła się zrobić tradycyjnie wyglądającą sesję zdjęciową w Polskich górach. Rodzina wygląda uroczo w swoich poncho w stylu polskim ze swoimi psami zaprzęgowymi (które wydają się być niezdecydowane co do ich roli na zdjęciu) ale ich włochaty przyjaciel w kostiumie niedźwiedzia sprawia, że ​​to zdjęcie jest tak wyjątkowe.

Poland Adventure

W Polsce

Wakacyjne nudy

Czy byłeś kiedyś zobowiązany do zrobienia czegoś czego nie chciałeś robić na wakacjach? Ta rodzina nie mogła się doczekać odwiedzenia wszystkich historycznych miejsc w Waszyngtonie … z wyjątkiem tego jednego. Może nie interesuje ich polityka ani dziedzictwo a może po prostu mieli dość oglądania zdjęć swojej rodziny na wakacjach. Ale niezależnie od tego mamy nadzieję, że lubią spędzać razem rodzinne wakacje.

Just Not Here

Wakacyjne nudy

Golf

Osoba ze zdjęcia nie mogła doczekać się relaksującego dnia na polu golfowym. To był albo długi spacer do toalety albo facet w tle nie mógł tego powstrzymywać. Przynajmniej starszy mężczyzna jest tak pochłonięty swoją grą w golfa, że ​​jest całkowicie nieświadomy niezręcznej sytuacji która się odgrywa za nim. Ale za to już zawsze będzie miał to zdjęcie na pamiątkę na całe życie.

Pretty Awkward

Golf

Trzeba wakacji

Wakacje wraz z rodziną ma być przyjemny, relaksujący i niezapomniany. Z drugiej strony wydaje się, że ta rodzina wzięła urlop od wakacji. Byli podobno w „najszczęśliwszym miejscu na ziemi” (Disney World) ale nie wyglądają tu na szczęśliwych. Parki rozrywki mogą być męczące a wycieczki wymagające planowania nadal wiążą się ze stresem. Miejmy nadzieję, że wszystko ułożyło się tej rodzinie i udało im się uzyskać odpoczynek, radość i wspaniałe wspomnienia z tych wczasów.

Need A Vacation

Trzeba wakacji

Szpilki

Szpilki dodają kobietom seksapilu – to oczywiste. Jednak nie zawsze nam potrzebne. Podczas sesji zdjęciowej w wodzie ta kobieta była nieugięta w kwestii noszenia ukochanej pary obcasów. Obcasy są zwykle dobrym pomysłem ale tutaj wyglądają niezręcznie i stwarzają potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na dzień pełen piasku, wody i słońca proponujemy jednak założyć wygodne buty.

Pose For The Cam

Szpilki

 

Reklama