Odkrycie dokonane podczas remontu domu prowadzi do interwencji policji

Opublikowano 11/29/2020
Reklama

Para z Ohio podjęło decyzję o remoncie swojego domu. Dom był stary bo zbudowany w 1940 roku. Podczas remontu para natknęła się na coś nieoczekiwanego. Właśnie kończyli prace na pierwszym i drugim piętrze i mieli zamiar rozpocząć pracę w piwnicach domu

Strach przy wyburzaniu

Zupełnie się wtedy nie spodziewali co się przydarzy im podczas remontu. Rozpoczęli samodzielną rozbiórkę piwnicy i odrąbali sklejkę i wtedy coś przykuło ich uwagę. Para zaczęła interesować się tym co znalazła i zaczęła dalej bacznie się temu przyglądać. Kiedy zaczęli badać sprawę bliżej musieli powiadomić o tym policję. Kiedy para zaczęła odrywać ściany odkryli napis namalowany na ścianach piwnicy. W miarę rozwoju wydarzeń i kontynuowania swojej pracy zaczęli dokumentować każdy krok remontu z aparatem w ręku. Niektóre ściany już zostały częściowo przez nich zburzone kiedy odkryli coś co sprawiło, że mąż aż zaczął przerażóny krzyczeć do żony.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.42.29

Strach przy wyburzaniu

Niespodzianka ukryta w deskach

Mąż zauważył, że coś było ukryte między sufitem a ścianą. Mąż podszedł bliżej aby przyjrzeć się przedmiotowi. Był on bardzo umiejętnie umieszczony między deskami w suficie. Z pewną siłą i dużą odwagą mężczyzna złapał przedmiot i przyciągnął go do siebie. Szybko zauważył, że jest to ogromna walizka. Była to klasyczna zielono-szara walizka która wyglądała tak jakby nikt nie mógł jej tu znaleźć przez bardzo długi czas. Coś mu mówiło żeby uważać na to co znalazł, więc zawował szybko żonę do siebie. Wyglądało na to, że ktoś zadał sobie wiele trudu – myślał, aby ukryć tak skrupulatnie walizkę. Chyba przeleżała tu wiele lat. Małżeństwo myślało nad tym co mogło się kryć w tej walizce?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.42.46

Niespodzianka ukryta w deskach

Oczekiwanie na żonę

Mąż jednak nie czekając na żonę zaczął powoli przyglądać się walizce. Był lekko zszokowany faktem jej wagi.Rozmiar walizki nie był wielki ale tajemnice które skrywała musiały być duże gdyż mało nie ważyła. Zaczął się zastanawiać, co może znajdować się w jej wnętrzu skoro ktoś postanowił ją tak dobrze ukryć. Wiedział, że jej zawartość dla kogoś musiało być bardzo wartościowa i ważna. Było bardzo wiele możliwości co znajdowało się w tej zabytkowej walizce. To wszystko było dla niego wielką zagadką. Już nie mógł dłużej czekać w niepewności i czekać z jej otwarciem.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.43.00

Oczekiwanie na żonę

Mała walizka z niespodzianką

Gdy tylko w domu pojawiła się jego żona mąż wyjaśnił jej wszystko z wielkim podekscytowaniem. To było dla niego jak święta Bożego Narodzenia. Otworzył coś o czym nigdy wcześniej nie wiedział i nie miał pojęcia, że znajduje się pod jego własnym dachem. Małżeństwo w końcu razem zaczęło otwierać walizkę, i na początku wydawało się, że nie ma w niej nic specjalnego. Wewnątrz walizki znajdowały się zawiniątka z woskowanego papieru, które owijały jakieś prostokątne kształty. Nadal nie mieli pojęcia, jaką miała zawartość i co zawierają te małe torebki. Ale kiedy zaczęli wyciągać paczki i odwijać je, wszystko zaczęło mieć dla nich sens.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.43.16

Mała walizka z niespodzianką

Tajemnicze paczki

Małżonkowie zaczęli delikatnie rozpakować warstwy woskowanego papieru, które skrywały tajemnicze przedmioty pod spodem. Bardzo uważnie i powoli odwijali papierowe zawiniątka które znajdowały się w walizce. Kiedy zaczęli odklejać papier po papierze, nagle stało się dla nich jasne, że to, na co patrzą, to w rzeczywistości są schowane pieniądze. Nie mieli pojęcia skąd się tam wzięły i byli mocno zszokowani tym znaleziskiem w swoim własnym domu. Nie mogli zrozumieć jak się znalazły w ich domu i jaką skrywają historię i tajemnicę.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.43.38

Tajemnicze paczki

Paczki pełne pieniędzy

Paczki ujawniły gigantyczne stosy banknotów 20 dolarowych. Przyjrzeli się zawartości walizki i zdali sobię sprawę, że to była dopiero pierwsza paczka. Przyjrzeli się papierom nieco dokładniej i ku swojemu zdziwieniu stwierdzili, że wszystkie to co widzą to stare pieniądze. „Leżą tu co najmniej dwadzieścia lat! Może tam być kilka tysięcy! W tym momencie z żoną byliśmy w zupełnym szoku”- wspominał później w wywiadzie mężczyzna.„Nigdy nic takiego nam się wcześniej nie zdarzyło! Co mamy teraz zrobić? Co się w ogóle stało? ” Z zapałem zabrali się do rozpakowywania pozostałych zawiniątek. Zastanawali się czy zawierały to samo co pierwsze paczki, czy może coś jeszcze bardziej cenniejszego?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.43.53

Paczki pełne pieniędzy

Potem jeszcze więcej pieniędzy

Małżeństwo z zachwytem patrzyło na zawiniątka. Mieli nadzieję, że ich szczęście związane z odkryciem pierwszego zawiniątka będzie miało kontynuację. Podekscytowani zaczęli odrywać warstwy woskowanego papieru. Nie zawierały one jednak banknotów 20-dolarowych. Zamiast tego były pełne banknotów 50 $ i 100 $! „W drugiej paczce nie było dwudziestek. Tam były banknoty pięćdziesięcio-dolarowe! Co tu się dzieje? Tu może być aż 5 kafli! Trzecia paczka to 100 dolarówki! To wymknęło się spod kontroli! ” Mężczyzna opisał później. Ich głowy były pewne pytań. Skąd się to wszystko wzięło? Czeki najwyraźniej pochodziły sprzed lat, z lat 20. i 30. Jak długo ta walizka była w ich domu? A co ważniejsze, ile mogą być warte te wszystkie stare pieniądze?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.44.08

Potem jeszcze więcej pieniędzy

Wspomnienia z przeszłości

W miarę dalszego przeszukania walizki stało się jasne dla właścicieli domu, że wszystko co się w walizce znajdowało było bardzo stare. Ale małżeństwo chciało wiedzieć więcej. Wyjęli zawiniątka z walizki i ujrzeli kolejną niespodziankę. Miała odpowiedzieć na niektóre z ich intrygujących pytań i zaspokoić trochę ciekawość. Na dnie walizki leżał wycinek z gazety z datą 25 marca 1951 roku. Ponadto okazało się, że była to lokalna gazeta z ich rodzinnego miasta – Cleveland. Podekscytowani i zupełnie zaskoczeni wiedzieli, że natknęli się na naprawdę niesamowite znalezisko. Nie byli pewni czy te pieniądze są cokolwiek warte w dzisiejszych czasach. Zaczęli też myśleć co jeszcze skywa ten dom.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.44.24

Wspomnienia z przeszłości

Miła niespodzianka

Częśc banknotów znajdująca się paczkach były nowymi banknotami i ​​nigdy wcześniej nie krążyły na rynkach. Co więcej, wszystkie pochodziły sprzed ponad 70 lat. To było naprawdę niesamowite odkrycie. Zszokowana i zaskoczena para skonsultowała się z prawnikiem aby uzyskać pomoc w ustaleniu wartości ich skarbu. Prawnik przyznał, że wszystkie pieniądze znalezione w walizce były z grubsza warte 23 000 dolarów. Właściciele domu nie mogli w to uwierzyć. „To było dla nas zbyt szalone” – wspominał później mężczyzna, umieszczając swoje zdjęcia na Reddicie. „Jesteśmy nudnymi ludźmi i wydajemy mase pieniądze, aby spłacić nasz kredyt hipoteczny, a teraz trafiliśmy na coś takiego”. Mężczyzna udokumentował cały proces na zdjęciach. Kiedy opublikował swoje ostatnie zdjęcie w internecie, nie wiedział, że to nie będzie ostatnia z ich niespodzianek. Ich ciekawość była coraz większa. Jakie inne tajemnice kryły się w murach ich domu? Właściciele wkrótce odkryli więcej tajemnic i coś tak szokującego w swoim własnym domu że musieli nawet zaangażować w całą sprawę specjalne służby.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.44.39

Miła niespodzianka

Dużo niespodzianek

Właściciele domu wiedzieli, że muszą kontynuować remont domu. Nie mogli teraz zostawić tej piwnicy w połowie wykończonej. Nie wiedzieli, że pakiet czeków i pieniądze nie był jedynymi niespodziankami, które się w niej znajdowały. Gdy tylko mąż wrócił do burzenia kolejnej części ściany, zdał sobie sprawę, że między deskami kryje się jeszcze jedna walizka. Czy to mogła być prawda? Co zawiera ta kolejna walizka i co jeszcze mógł skrywać w sobie dom w którym razem mieszkali?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.44.54

Dużo niespodzianek

Następna tajemnica

Już podejrzewali, że w środku będzie coś cennego, więc czekał, aż jego żona wróci do domu, aby mogli razem zabrać się do otwierania walizki. Analizując tę ​​nową walizkę w porównaniu z poprzednią doszli do wniosku, że obydwie są pozornie identyczne. Możliwe, że ta walizka zawierała to samo, co poprzednia – myśleli. Już i tak byli kompletnie zszokowani poprzednimi znaleziskami i nie wiedzieli czego mogą się spodziewać tym razem. Byli bardzo ciekawi co tym razem uda im się odkryć.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.45.08

Następna tajemnica

Zawartość walizki

Para nie marnowała zbyt wiele czasu na otwieranie walizki. Wiedzieli, jaki duży skarb skrywała pierwsza więc druga zawartość musiała być równie ciekawa. Ale ku ich wielkiemu zaskoczeniu zawartość tej nowej walizki była zupełnie inna. Nie było w niej paczek pieniędzy zawiniętych w woskowany papier. Zamiast tego została ona wypełniona porządnie poukładanymi pieniędzmi. Obydwoje byli już kompletnie zszokowani. Zastanawiali się ile pieniędzy było w tej walizce? I jakie inne niespodzianki jeszcze na nich mogą czekać?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.45.23

Zawartość walizki

Coraz więcej pieniędzy

Suma pieniędzy w kolejnej walizce była jeszcze większa od zawartości pierwszej. Para nie mogła w to uwierzyć. Pomyśleli, że mają naprawdę wielkie szczęście. Ponownie wycenili jej zawartość i okazało się, że całość znaleziska była warta 45 000 dolarów. Po raz kolejny właściciele domu byli zaskoczeni i zdumieni, ale nadal byli zdeterminowani, aby zakończyć remont domu, a nawet zainwestować te pieniądze w udoskonalenie tego remontu. Kontynuując pracę w piwnicy, nie mogli przestać się zastanawiać, co jeszcze kryje w sobie ten dom? Niedługo się dowiedzą i będą musieli powiadomić spacjalne służby.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.45.40

Coraz więcej pieniędzy

Ukryte drzwi

Małżeństwo miało teraz motywację, aby porządnie przeszukać swój cały dom, teraz wiedząc, że skrywa on kilka ważnych tajemnic. Ich motywacja wzrosła, gdy wiedzieli, że będą dalej szukać za sekretnymi drzwiami, o których pośrednik nieruchomości powiedział, że mieści się podgrzewacz wody. Mieli przeczucie, to była idealna kryjówka dla wszystkiego, co było małe i miało dużą wartość. Postanowili zajrzeć za drzwi, ale ku swojemu kompletnemu zaskoczeniu i podekscytowaniu odkryli największy jak dotąd sekret swojego domu. To już było kompletne szaleństwo którego zupełnie się nie spodziewali.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.45.55

Ukryte drzwi

Pokój za drzwiami

Małżeństwo otworzyło małe, białe drzwi i zdała sobie sprawę, że pośrednik wyraźnie ich oszukał lub nie wiedział co się tam znajduję. Nie było tam małego pomieszczenia gospodarczego ukrytego za drzwiami, ale cały pokój wystarczająco duży, aby stać się kolejną przestrzenią mieszkalną i zamieszkaną częścią domu. Dywany pokrywały niektóre podłogi tego tajemniczego pokoju, ale oczywiście był w zupełnie fatalnym stanie. Tak jakby brudny i używany. To wyjaśniało, że ktoś korzystał z tego pokoju i ktoś bardzo się starał, aby go tam dobrze schować.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.46.10

Pokój za drzwiami

Więcej niż się zdawało

Pokój był ciemny, brudny i kompletnie zapleśniałe. Para mieszkała w tym domu od kilku lat i nigdy nie wiedziała o tym pokoju. Niespokojne emocje ogarnęły męża i poprosił żonę, aby została z tyłu, podczas gdy on oglądał ten dziwny pokój. Kiedy zaczął przeszukiwać pomieszczenie, odkrył w nim coś jeszcze bardziej tajemniczego. Były to kolejne drzwi. Ale te drzwi już nie były takie zwyczajne. Były bardzo dobrze zabezpieczone ciężkimi zamkami. Dlaczego i kto by się tak starał, żeby coś ukryć przed tą młodą parą?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.46.25

Więcej niż się zdawało

Wejście do środka

Mąż był z wykształcenia majsterkowiczem musiał wiedzieć więcej o swoim domu. Żył w budynku pełnym tajemnic i ukrytych pomieszczeń. Wziął młotek i był zdeterminowany, aby przedrzeć się przez te dobrze zabezpieczone drzwi. Żadne zamki ani solidne zabezpieczenia go teraz nie mogły powstrzymać. Musiał wiedzieć co się dokładnie znajduje za tymi drzwiami. Jego determinacja, by zrozumieć więcej, doprowadziła go do kolejnego szokującego odkrycia. Czy może tam być jeszcze większy skarb czy więcej pieniędzy? Ale gdzie są kryjówki, z pewnością musi być coś nie tak. Nie mieli jednak jeszcze pojęcia co tam się znajduję.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.46.40

Wejście do środka

Niemiłe środowisko

Dla nich remont domu szybko stał się czymś niezwykłym i nieprzyjemnym. Mężczyzna wyłamał zamek i zajrzał do środka. Drzwi otworzyły się na jeszcze inne drzwi, a za nimi znajdował się pokój pokryty ciężkim materiałem dźwiękochłonnym i białą plastikową plandeką. Pokój nie wydawał się zupełnie normalny. Małżeństwo czuło się jak w filmie o sali tortur. Kiedy rozglądali się po tym dziwnym miejscu zdali sobie sprawę, że jest wiele tajemnic które posiadał ich dom. Odkryli nawet pokoje z dziwną przeszłością. Gdy przyjrzeli się pomieszczeniu, wiedzieli, że muszą z kimś to skonsultować.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.46.59

Niemiłe środowisko

Więcej skarbów

Kiedy małżeństwo zaczęła przeszukiwać ukryty dotychchczas pokój, pierwszą rzeczą, jaką odkryli, była stara brązowa teczka.
Biorąc pod uwagę ich szczęście przy dwóch ostatnich odkryciach walizek, mieli tylko nadzieję, że nadal szczęście będzie im dopisywać. Kiedy rozglądali się po pokoju, mieli przeczucie, że cokolwiek zawierała znaleziona torba, nie może być już w żaden sposób dobre. Para szybko się dowie o zawartości tej torby a ich obawy i podejrzenia będą bardzo słuszne. Czy myślicie, że para miała się czego bać?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.47.18

Więcej skarbów

Duży majątek

Tak samo jak w przypadku piwnicy, para nadal robiła zdjęcia i dokumentowała swoje odkrycia. Chcieli zachować wspomnienia znalezisk na zawsze. Napięcie ich zabijało, więc w końcu otworzyli torbę i zajrzeli do środka. Paczka była pełna cennych przedmiotów: na przykład antycznej biżuterii (zegarków, pierścionków, 4 sztabek srebra), a wszystko to wydawało się im bardzo cenne. W walizce były czyjeś rzeczy. Znaleźli nawet koperty wypchane pieniędzmi z różnych krajów. Wszystkie te skarby były bardzo cenne, więc co tak naprawdę skrywał ten pokój? Mieli wrażenie, że to tajemnicze pomieszczenie będzie zawierało o wiele więcej tajemnic. I nie mylili się.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.47.35

Duży majątek

Ukryty sejf

Prowadząc swoje śledztwo, natknęli się na czarny sejf ukryty w rogu pomieszczenia. Teraz stali się naprawdę pełni obaw. Jak to możliwe, że pokój w pokoju miał schowany sejf? Wszystko wydawało się tak tajemnicze i ukryte, że mężczyzna czuł się tym wszystkim zupełnie zszokowany i zdezorientowany. Był przekonany, że sejf nie tylko zawiera pieniądze, kilka zegarków i innych „pospolitych” przedmiotów. Wiedział, że cokolwiek znajdowało się w tym sejfie, bardzo go wystraszy. I wcale nie był w błędzie.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.47.51

Ukryty sejf

Groźba

Nie myślał o niczym i włamał się do sejfu. Gdy tylko drzwiczki się otworzyły, zobaczył przerażającą notatkę potwierdzającą wszystko, co podejrzewał mężczyzna. Na kawałku papieru był napis: „Ocal siebie”. Sformułowanie było nie tylko przerażające, ale zostało napisane czarnym atramentem, napisanym szorstko, przez co wydawało się jeszcze bardziej przerażające. Co to za notatka? Czy to było ostrzeżenie? Mężczyzna wiedział, że musi kontynuować śledztwo, jeśli chce poznać całą prawdę. Ale wkrótce po tym para znalazła jeszcze więcej tajemniczych przedmiotów. To wszystko przestało mieścić się w ich głowach. Wiedzieli, że muszą powiadomić o wszystkim specjalne służby.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.48.06

Groźba

Kolejne ostrzeżenie

Zafascynowany mężczyzna sięgnął jeszcze głębiej do środka sejfu. Ale to, co tam znalazł jeszcze bardziej go zaniepokoiło. W sejfie znajdowało się kilka taśm z odręczną notatką z napisem „Nie”. Taśmy wydawały się być serią kaset wideo. Wiedział, że prawda o wszystkim czego szukał, z pewnością znajdzie się na tych taśmach. Co te taśmy ujawnią? Małżeństwo było jednocześnie podekscytowane i kompletnie przerażone. Nie mieli pojęcia co to wszystko oznacza.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.48.22

Kolejne ostrzeżenie

Odkrycie

Wyjął kolejno taśmy i przyjrzał się im z bliska. Mężczyzna zauważył, że taśmy wyglądają na dużo nowsze niż pozostałe znalezione przedmioty. Przestraszyło go to, ale niewiele więcej zdradził. Na wierzchu taśm znajdowały się numery, które wydawały się być etykietami, ale jedna taśma nie miała żadnej etykiety. Z 6 taśm 5 miało naklejki. Czy to wszystko była grą przygotowaną przez poprzedniego właściciela domu? Wiedzieli, że to dla nich już za wiele. Byli zszokowani tym wszystkimi musieli wezwać służby.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.48.37

Odkrycie

Niepokojące zdarzenia

Wygrała ciekawość mężczyzny pobiła go i wkrótce odkrył, co znajdowało się na tych taśmach. Po obejrzeniu tylko kilka sekund, zadzwonił do władz i powiedział, żeby pilnie przyszli do jego domu. Policja szybko skonfiskowało taśmy i do teraz nikt nie wie, co na nich było. Wyjątkiem jest właściciel domu, policja i ten, kto je stworzył i zrobił nagranie. Czy jesteście ciekawi co było na tych taśmach? Bo my nie ukrywamy, że bardzo.

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.48.54

Niepokojące zdarzenia

Śledztwo służb

Ciekawość małżeństwa doprowadziła go do znalezienia czegoś, czego z pewnością nie chciał zobaczyć. Co było na ukrytych taśmach? Możemy się nigdy nie dowiedzieć. Media spekulowały, że nagrania zawierały filmy przedstawiające przerażającą zbrodnie popełnioną w tajemniczym dźwiękoszczelnym pokoju. Ale pozostaje to nadal tajemnicą. Dochodzenie, które właściciele domów przeprowadzili w ich domu, wywołało wiele pytań dotyczących związku między znalezionymi pieniędzmi a zapisem na taśmach. Jaka była przeszłość tego domu? A może czai się w nim więcej tajemnic? Prawdę mówiąc, co byś zrobił, gdybyś znalazł pieniądze lub tajemnicze przedmioty ukryte w ścianach swojego domu? A co ważniejsze, czy możesz powiedzieć, że znasz swój dom i wszystko, co się w nim mieści?

Zrzut Ekranu 2020 09 20 O 20.49.06

Śledztwo służb

Ponownie do pracy

Po upływie jakiegoś czasu spędzonego na celebracji tego znaleziska i pozwoleniu, aby dziwaczna historia została sformalizowana przy pomocy prawników tak aby małżeństwo mogło zachować majątek a także odzyskiwaniu sił po tak nieoczekiwanym obrocie wydarzeń, para podjęłą decyzję, że ​​muszą powrócić do swojej codziennej rutyny. Myśleli, że dokonali już naprawdę niesamowitego odkrycia, ale nie mieli pojęcia, że ​​sytuacja jest jeszcze daleka od zakończenia i jeszcze dużo przed nimi. Czy domyślacie się co się jeszcze wydarzy w ich domu?

Back To Work

Ponownie do pracy

Ta sama historia

Po odkryciu 23 000 dolarów ukrytych na strychu ich własnego domu, ta obrotna para wiedziała, że ​​muszą do niego szybko wrócić, aby dokończyć remont. Nigdy nie spodziewali się, że ponownie znajdą coś w domu podczas kolejnego etapu prac remontowych. A tu spotkała ich kolejna niespodzianka – para znalazła w piwnicy drugą walizkę. Tego się już zupełnie nie mogli spodziewać i byli ciekawi co znajduję się w środku kolejnej paczki.

Screenshot 5

Ta sama historia

Walizka cięższa od poprzedniej

Tak samo jak za pierwszym razem właściciel domu był bez żóny kiedy odkrył drugą schowaną w domu walizkę. Żona nie była tak jak za pierwszym razem obecna przy samym jej odkryciu. Wiedząc już co znajdowało się w pierwszej walizce, nie mógł się wprost doczekać, aż otworzy tą drugą. Nie mógł uwierzyć, że nie widział wcześniej drugiej walizki, kiedy odkrył pierwszą z nich! Czekał zatem cierpliwie, aż żona wróci nareszcie do domu aby móc otworzyć ją razem z nią. To bylo zgrane małżeństwo i mąż nie chciał robić takich rzeczy bez żony. Lubili wszystko robić razem i spędzać ze sobą dużo czasu.

Heavier Than The First

Walizka cięższa od poprzedniej

Nowe odkrycie

Poprzednio kiedy para odkryła mąjątek podjęła decyzję, żeby wpłacić część pieniędzy na cele charytatwne i organizacje dobroczynne. Chcieli podzielić się ze światem swoim wielkim szczęściem. Udzielili również wywiadu do prasy w którym przyznali, że „Była dla nas szalona przygoda i mamy nadzieję, że Wam też się podobała nasza ciekawa historia. Jesteśmy zwykłymi ludźmi i odkładamy dodatkowe pieniądze, aby spłacić nasz kredyt hipoteczny na dom, i tam głównie trafią znalezione pieniądze ale również chcemy wesprzeć ludzi potrzebujących”.

The New Suitcase

Nowe odkrycie

Taka sama walizka

Mąż kochał dokumentować wszelkie chwile z życia małżeństwa w swoim aparacie nie mogło być inaczej i tym razem. Małżeństwo było coraz bardziej ciekawe co może być w środku drugiej znalezionej przez nich walizki. Było to zupełnie naturalne biorąc pod uwagę to co znaleźli za pierwszym razem w pierwszej z walizek. Nie mogli się już wprost doczekać aby otworzyć nowe znalezisko i dowiedzieć się, co może znajdować się w środku. Nie mogli uwierzyć, że znów przydarzyło im się coś tak niewiarygodnego i nie mieli pojęcia czemu tak się dzieje w ich dotychczas spokojnym i niczym nie zakłócanym życiu.

Same But Different

Taka sama walizka

Poszukiwania trwają

Para już zupełnie straciła rachubę co może jeszcze kryć się w ścianach ich domu. W końcu to zrozumiałe – po dotychczasowych odkryciach wiedzieli, że wszystko jest już możliwe. Piwnica była w kompletnie beznadziejnym stanie, ponieważ nie udało im się ukończyć jeszcze renowacji domu. Postanowili rozpocząć od całkowitej rozbiórki. Wiedzieli , że podczas prac muszą dalej szukać, aby sprawdzić, czy może jeszcze znajdą coś dziwnego w ścianach i zakamarkach ich własnego domu.

Screenshot 6

Poszukiwania trwają

Jeszcze więcej pieniędzy

Żona w końcu wróciła do domu. Mąż podzielił się z nią nowym odkryciem od razu kiedy weszła. Byli obydwoje niezwykle podekscytowani nowym odkryciem męża. Kiedy otworzyli drugą walizkę, zdali sobie sprawę, że oprócz kolejnych pieniędzy kryje się w niej również coś bardzo niepokojącego, coś czego się nie spodziewali. To było coś tak dziwnego i Przerażającego, że musieli skontaktować się z policją. Niemniej jednak musieli kontynuować proces remontowe swojego domu. Para zatem natychmiast powiadomiła odpowiednie służby aby one zajęły się tym co znaleźli w kolejnej paczce – walizce.

A Bigger Fortune

Jeszcze więcej pieniędzy

Koniec czekania

Gdy żona weszła przez drzwi ich domu małżeństwo niemal natychmiast zabrało się do otwarcia 2 walizki. Chcieli zobaczyć jak najszybciej co się w niej znajduję. Tak jak poprzednim razem był to gigantyczna ilość pieniędzy. Małżeństwo całkowicie zaniemówiło. Nie mogli przestać się zastanawiać, ile pieniędzy można włożyć do tej walizki i jaka byłaby ostateczna suma która się w niej znajduję. Wyglądało to tak jakby było jej bardzo dużo. Młode małżeństwo nie mogło zrozumieć o co chodzi w tej całej historii i jak te walizki znalazły się w ich domu i ile tam przeleżały.

And The Wait Is Over

Koniec czekania

Co jeszcze zostało ukryte?

Początkowo niewiele widzieli po otwarciu walizki. Stosy pieniędzy jednak nie były jedyną rzeczą, która kryła się w tnowo znalezionej walizce. Kiedy para kontynuowała w najlepsze remont domu, znaleźli kolejną walizkę. Co mogło być w środku tym razem? Czy jesteście ciekawi co jeszcze znaleźli? Czy wam się kiedyś zdarzyło znaleść coś dziwnego w waszym własnym domu? Czy słyszeliście o podobnej historii i czym może komuś z was się przydarzyła?

What Else Was Hiding Here?

Co jeszcze zostało ukryte?

Co znaleźli w środku?

Po otwarciu pierwszej walizki małżeństwo nie mogło uwierzyć własnym oczom. Ujrzeli stosy pieniędzy powkładane w środku. Para nabrała nadziei, że następna walizka będzie zawierala taką samą zawartość. Jednak po jej otwarciu zdębieli bo okazało się, że wcale tak nie jest. Tym razem naprawdę nie wiedzieli, co zrobić z tym co zobaczyli w drugiej walizce. Nie wiedzieli rownież jak podejść do tematu kolejnych znalezionych pieniędzy i nie wiedzieli co z nimi w zasadzie zrobić.

Screenshot 9

Co znaleźli w środku?

Podliczanie znalezisk

Para nie mogła przestać się zastanawiać, ile więcej walizek ukrywało się w ich domu i czy wraz z postępem renowacji znajdą ich jeszcze więcej. A przede wszystkim co będzie się w nich znajdować. Mąż wiedział, że będą szukać cenniejszych i cenniejszych przedmiotów, i nie mógł się doczekać na ich następne wspólne odkrycia. Nie byli oni zachłanni na pieniądze jednak wiadomo – każdemu dodatkowe wpływy się przydadzą. Poprzednim razem cieszyli się możliwością częściowej spłaty ich dużej pożyczki.

A Secret Door

Podliczanie znalezisk

Kolejny sekret

Wracając do walizek: następna znaleziona walizka była z zewnątrz całkowicie identyczna z tą pierwszą znalezioną walizką. Nie mogli przestać się zastanawiać, czy w środku znajdą jeszcze więcej stosów pieniędzy. Poza oczywistym szczęściem związanym z dodatkowymi pieniędzmi przez to, że sprawa byla tak tajemnicza była to po prostu niezwykle ekscytujące i zwyczajnie jak z filmu. To był kolejny aspekt dla którego byli tak pełni entuzjazmu.

Big Secrets

Kolejny sekret

Tajemnicze drzwi

Gdy para otworzyła wszystkie walizki i podliczyla pieniądze naturalne jest, że po jakimś czasie w końcu podekscytowanie związane ze znalezieniem wszystkich tych pieniędzy nieco opadło, a ich życie wróciło w miarę do normy. Jednak nie na długo. Kiedy już myśleli, że wszystko będzie normalnie znaleźli sekretne drzwi w swoim własnym domu o których istnieniu nawet nie widzieli. Kiedy otworzyli drzwi, znaleźli coś, co sprawiało, że dostali gęsiej skórki na całym swoim ciele i byli naprawdę zdenerwowani.

What They Found There

Tajemnicze drzwi

Schowane miejsce

Powracając do walizek które wcześniej odkryli to wszystkie pieniądze były ułożone w linii prostej, a nie w stosach tak jak poprzednio. Oboje się zdziwili. Musieli dowiedzieć się, co się tutaj dzieje. Ile pieniędzy tak naprawdę było ukrytych w tym domu? Co jeszcze mieli znaleźć? Potrzebowali odpowiedzi jak najszybciej również dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie wiedzieli gdzie w sumie mieszkają.

Finding Hiding Spots

Schowane miejsce

Mąż zdenerwowany

Kolejna już walizka była wypełniona twardą gotówką wartą prawie 45 000 dolarów. Nie mogli w to już w ogóle uwierzyć. Nigdy w życiu nie mieli tyle szczęścia co teraz. Nie myśleli o tym, że to szczęście nie potrwa długo i trzeba coś zrobić z tymi odkryciami i być może nie będą mieli możliwości pozostawienia sobie tym razem tych pieniędzy. Czy wiecie jakie jest prawo w przypadku takich znalezisk i czy można je zatrzymać dla siebie?

He Felt Nervous

Mąż zdenerwowany

Co jeszcze ich spotka?

Młode malżeństwo nie mogło być bardziej zaintrygowane i zdezorientowane tym co się dzieje w osttanim czasie w ich życiu. Nie zdawali sobie sprawy, że ich dom był pełen skarbów i mieszkali z nim najspokojniej w świecie przez cały ten czas! Wiedzieli, że muszą dowiedzieć się jak najwięcej o swoim miejscu zamieszkania. Byli teraz ciekawi historii tego domu i jego poprzednich mieszkańców. No i przede wszystkim czemu ktoś zostawił tyle pieniędzy i to w ich domu.

Screenshot 7

Co jeszcze ich spotka?

Następna tajemnica

Młodzi nie zdawali sobie jeszcze sprawy, że ich poszukiwania doprowadzą do konieczności wezwania przez ich służb. Myśleli, że będą w stanie zatrzymać te pieniądze i że po prostu im się poszczęściło w ostatnim czasie w życiu. Dzięki swojemu odkryciu ich życie znacznie się zmieniło. Te pieniądze bardzo im pomogły przy spłacie kredytui i mogli przestać się tym tak stresować. Cieszyli się , że mogli trochę odetchnąć i próbowali się tak nie przejmować.

Another Big Mystery

Następna tajemnica

Masa tajemnic

Gdy zdali sobie sprawę, że ich dom ma pełno sekretów o których nie wiedzieli para była jeszcze bardziej zmotywowana do odkrywania sekretów tego domu. To tylko wzrosło, gdy zorientowali się, gdzie mają szukać dalej i jakie części domu zostały przez nich jeszcze nie odkryte. Byli bardzo zmotywowani żeby dowiedzieć się jak najwięcej o tym kto się w tym domu znajduje i co w nim kiedyś robili. Małżeństwo chciało przeszukać dosłownie każdy skrawek aby dowiedzieć się wszystkiego co tylko możliwe na temat tego domu.

Screenshot 4

Masa tajemnic

Wyważenie drzwi

Następnie znaleźli tajne drzwi gdzie znajdował się podgrzewacz wody. Pośrednik powiedział im o tym pomieszczeniu ale mieli wrażenie, że było w tym wszystkim coś dziwnego. Kiedy zajrzeli do środka mieli wrażenie, że musi to być miejsce, w którym znajdą się coś małego ale cennego zarazem. Nie mogli zrozumieć czemu pośrednik sprzedający im dom nie powiedział o tym pomieszczeniu. Czy to jest jakaś pułapka na nich i czy jest w ich domu naprawdę niebezpiecznie?

Tearing Down The Door

Wyważenie drzwi

Kolejne tajemnice

Po jakimś czasie postanowili więc przyjrzeć się temu pomieszczeniu. Ich instynkty okazały się trafne. Znaleźli tam największy dotychczas sekret. Kiedy otworzyli maleńkie białe drzwiczki, zdali sobie sprawę, że agent nieruchomości oszukał ich zupełnie a dom ma w sobie kolejne tajemnice. Ale nie mogli zrozumieć czemu miałaby ro robić. Czemu zależało mu na ukryciu czegoś przed nimi. Żona obawiała się, że ktoś zastawił na nich pułapkę i bardzo się bała konsekwencji swoich i męża poczynań.

He Found More Mysteries

Kolejne tajemnice

Oszukani

Pomieszczenie z “podgrzewaczem wody” był niczym innym jak sztuczką mającą na celu oszukanie nowego właściciela domu, aby pomyślał, że za drzwiami kryje się kolejny normalny dom. Kiedy drzwi się otworzyły, para nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Naprawdę stanęli jak wryci i byli w ciężkim szoku. Nie mogli zupełnie zrozumieć co się dzieje i dlaczego ten dom jest tak przedziwny. Radość ze znalezionych pieniędzy trochę ponieważ nie czuli się we własnym domu bezpiecznie, a to jednak było dla nich bardzo ważne.

Screenshot 10

Oszukani

Ukryty pokój

Gdy para znalazła ukryty pokój okazało się, że był on znacznie większy, niż na początku sądzili. Było kilka dywanów i jeszcze jedna niespodzianka, której nigdy nie mogli się spodziewać w takim pomieszczeniu. Mąż na początku poprosił żonę aby została na zewnątrz pomieszczenia aby on mógł je spokojnie przeszukać. Mąż nie chciał już denerwować swojje żóny która już naprawdę była wszystkim bardzo zestresowana. Sam przecież nie wiedział co tam jeszcze znajdzie i co im w sumie może grozić.

Screenshot 1

Ukryty pokój

Kolejne drzwi

Mąż zaczął się zastanawiać co znajdzie w tym ukrytym pomieszczeniu. Jego umysł wędrował po najróżniejszych miejscach, opcjach i możliwych scenariuszach. Co może być za tymi drzwiami, myślał? Pomyśl przez chwilę i wyobraź sobie, że Twój dom miałby całą część o której istnieniu nawet nie wiedziałeś. Czy nie jest to naprawdę dziwne, i jak to możliwe, że nikt o tym wcześniej ich nie poinformował. Ta cala historia nawet zaczęła przerażać męża. Już nie tylko żonę.

Screenshot 11

Kolejne drzwi

Niepokój

Kolejne drzwi do pomieszczenia były zamykane na zamek główny i zabezpieczone zasuwką. Mąż się nie poddawał. Chciał się dowiedzieć jak najwięcej. Był zdeterminowany, aby dowiedzieć się, co znajduje się za tajemniczymi drzwiami. Szybko zszedł na dół, wziął młotek i zaczął walić w drzwi z całej siły. Był dość silny i dobrze zbudowany więc szybko zaczęły się chwiać w zawiasach. Małżeństwo naprawdę było zdeterminowane aby dowiedzieć się całej prawdy o domu w którym mieszkali.

Something Sinister

Niepokój

Nie mogli tego pojąć

Mąż co było wyraźnie widać, że ten pokój był używany przez jakiś czas. Było również jasne, że ktoś bardzo się starał to ukryć. Pokój był w okropnym stanie – cały spleśniały i ciemny. Kto mieszkał w ich domu i kiedy? I jak to jest w ogóle możliwe, że niczego nikt nie zauważył? Co tu się w ogóle dzieje? Żona była kompletnie rozbita i powiedziała mężowi, że nie jest pewna czy nadal chce w tym domu w ogóle mieszkać czyy kiedyś posiadać tu dziecka.

They Couldn't Handle This Alone

Nie mogli tego pojąć

Wielki strach

Wszedł do środka i był w stanie również wyraźnie zobaczyć, że ten pokój był naprawdę używany przez jakiś czas.Ta osoba tam po prostu sobie w najlepsze mieszkała. Miała gdzie spać. Było wiele przedmiotów wskazujących na bytność człowieka. Dodatkowo w tym ukrytym pomieszczeniu coś po porstu śmierdziało i wuglądało to tak jakby może mieszkał tam bezdomny? Mąż sam nie wiedział co ma o tym wszystkim myśleć ale za wszelką cenę próbował uspokoić swoją żonę. Byla i tak przerażona.

Screenshot 1

Wielki strach

Kolejne tajemnice

Głowy małżeństwa natychmiast powędrowały do ​​czegoś złego – konkretnie do przestępstwa które mogło mieć miejsce w ich domu. Ściany, podłoga, a nawet sufit były pokryte białą, dźwiękoszczelną plandeką. Dlaczego ktoś nie chciał, żeby ludzie w pobliżu słyszeli, co się tam dzieje? I kto tam wcześniej przebywał? Co w ogóle może oznaczać takie uktyte pomieszczenie? Czy słyszeliście kiedyś o podobnej historii? Na pewno jest dość niewiarygodna i rzadko spotykana.

More Mysteries Down There

Kolejne tajemnice

Co jeszcze znaleziono

Czy wiecie co mogłoby być schowane w tym znalezionym przez nich pomieszczeniu? Chociaż wiemy już, że mąż ma skłonność do majsterkowania to nie miał pojęcia, że ​​jego dom przez cały czas był krył w sobie tyle tajemnic. Trudno nawet wpaśc na takie niewiarygodne historie. Nie wiedzeić czemu po 1 walizce zaczęli znajdować następne, a teraz jeszcze ten pokój. To przestawało być zabawne i małżeństwo nie chciało być z tym zupełnie same.

What They Found

Co jeszcze znaleziono

Sporo biżuterii

No i się okazało, że pokój nie był pusty. Na podłodze była oczywiście walizka. Mąż był lekko niezdecydowany, więc zatrzymał się na chwilę, aby zebrać myśli. To nie trwało jednak aż tak długo. Postanowił iść za ciosem. Jego ciekawość zwyciężyła i szybko złapał walizkę w ręce. Postanowili z żoną ja otworzyć mimo, że byli już nieźle zdenerwowani całą sytuacją. Uznali jednak, że skoro zaczęli to już skończą i co ma być to będzie. Czy jesteście ciekawi co znaleźli w pomieszczeniu?

Full Of Jewels

Sporo biżuterii

Dziwny sejf

Możemy odetchnąć. Nie zapominajmy, że miejsca, w których znajdują się kryjówki, zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. To, co zaczęło się jak typowy projekt renowacji domu, przybrało mroczny obrót. Nie tylko mroczny bo oczywiście para znalazła rownież pieniądze. Jednak gdy mąż w końcu wyłamał zamek i wszedł do środka nie mógł uwerzyć w to co zobaczył w środku tego pomieszczenia. Naprawdę to było przerażające i postanowił jak najszybciej wezwać specjalne służby które się tym zajmą.

Screenshot 12

Dziwny sejf

Reklama