Düzenli İşleri Olan Ünlüler, Kameranın Ardında Ne Yaptıklarını Öğrenin

Yayinlanma tarihi 08/27/2020
Reklam

Düzenli İşleri Olan Ünlüler, Kameranın Ardında Ne Yaptıklarını Öğrenin

Birçoğumuz ölümlüler hayatımızı zengin ve ünlü olmayı hayal ederek geçirirken, bazı ünlüler ilgi odağında zaman geçirdikten sonra normal işlere ve normal yaşamlara dönmek istiyorlar. Zaman zaman ilerleyen hız, baskı, medya ve zaman bunaltıcıdır. Bunu anlayabiliriz, değil mi? Peki, daha “basit” bir yaşam ve düzenli bir iş için ününü geride bırakan bu ünlüler kimler? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Düzenli İşleri Olan Ünlüler, Kameranın Ardında Ne Yaptıklarını Öğrenin

Düzenli İşleri Olan Ünlüler, Kameranın Ardında Ne Yaptıklarını Öğrenin

Kirk Cameron

80’lerin hit show Growing Pains’te büyük mola verdi. Performansı şaşırtıcıydı ve çalışmaları için iki Altın Küre adaylığı aldı. Gösteriden sonra inancına daha fazla zaman ayırmaya karar verdi: Protestanlık. Şu anda kilisesinde çok aktif, inançları hakkında bir TV şovuna ev sahipliği yapıyor ve zaman zaman kişisel görünüşler yapıyor.

Kirk Cameron

Kirk Cameron

Mara Wilson

Mara Wilson çok yetenekli bir çocuk oyuncuydu. Matilda, Mrs. Doubtfire ve A Simple Wish gibi filmlerde inanılmaz performanslar verdi. Bu filmler birbirine çok yakın yapıldı. Mara, oyunculuk zamanından keyif aldı, ancak hayatının başlarında bir yetişkin olarak yaptığı şey olmayacağına karar verdi. Yazar ve hayırsever oldu. 2016 yılında çocukluktaki deneyimleri hakkında bir kitap yayınladı. Halen dezavantajlı gençlerin sanata erişmesine yardımcı olmayı amaçlayan Publicolor adlı kar amacı gütmeyen bir kuruluş için çalışıyor.

Mara Wilson

Mara Wilson

Danica McKellar

Danica McKellar, Harika Yıllarda güzel ve akıllı Winnie Cooper’ı canlandırdı. Kesinlikle ona aşık olduk! O her zaman okulda yetenekli ve UCLA summa cum laude mezun oldu. Tutkusu matematik ve yetişkin yaşamında oldukça az matematik kitabı yayınladı. Ayrıca Math Bites adlı kendi matematik şovu var. İnanılmaz beyinleri olan bir güzellik. Seni seviyoruz Danica!

Danica McKellar

Danica McKellar

Frankie Muniz

Frankie Muniz, Orta Malcom’daki inanılmaz performansı nedeniyle oldukça popüler oldu. Oyunculuğuna hayranlar ve eleştirmenler tarafından saygı duyuldu ve çalışmaları için Emmy ve 2 Altın Küre adaylığı aldı. Çok kötü değil! Yetişkin olarak yarış arabası sürmeye karar verdi. Kemerinin altında birkaç ödülü var ve aktif olarak sürüyor.

Frankie Muniz

Frankie Muniz

Andrea Barber

Andrea Barber, Kimmy’yi Full House’da oynadı. Halen oyunculuk yapıyor ve yakın zamanda Netflix’in yeniden başlatılması için küçük ekrana geri döndü. Bu gösteriler arasında akademi dünyasına girmeye karar verdi. Kaliforniya’da Whittier College’a gitti ve burada B.A. kazandı. İngilizcede. Daha sonra York Üniversitesi’nde okudu. Birkaç yıl boyunca Whittier’in uluslararası eğitim programının direktörü olarak çalıştı.

Andrea Barber

Andrea Barber

Tony Danza

Tony Danza oyunculuğa dönmeden önce profesyonel bir boksör olarak adını duyurdu. En çok Patron Kimdir rolüyle tanınır. Gösteri bittikten sonra eğitim aktivisti olmaya karar verdi. Teach: Tony Danza adlı gerçeklik şovunda yaratıldı ve rol aldı. Gösteriyi Philadelphia’da 10. sınıf İngilizce dersleri verirken izledi. Amaç Ameria’daki gerçek eğitim durumunu ortaya koymaktı. Ayrıca öğretmenlerin daha saygı duyulması gerektiğine de dikkat çekti.

Tony Danza

Tony Danza

Lucy Liu

Lucy Liu, Ally McBeal’deki rolü ile ünlendi. Harika bir iş çıkardı ve Primetime Emmy adayı oldu! Oyunculuk dışında görsel sanatı da seviyor. Kendi işini yarattı ve sık sık hayır işlerine bağışta bulundu.

Lucy Liu

Lucy Liu

Jim Carrey

Jim Carrey, 90’lı yılların başlarında Ace Venture: Pet Detective ve The Mask gibi filmlerle büyük bir yıldız oldu. Zaman geçtikçe hareket etmeye devam etti, ancak son zamanlarda resim yapmaya ara vermeye karar verdi. Aslında Las Vegas’ta bir galeride kendi sergisi var. Aferin Jim!

Jim Carrey

Jim Carrey

Steven Seagal

Steven Seagal Japonya’da bir savaş sanatı eğitmeniydi. Japonya’da aikido dojo işleten ilk yabancıydı. Oldukça havalı! Daha sonra bir dövüş sanatları eğitmeni olduğu Los Angeles, California’ya geri döndü. Daha sonra oyunculuğa döndü. 1988’de ilk kez Kanun Üstünde oyunculuk yaptı. Bundan sonra kariyeri başladı. Birçok başarılı filmden sonra oyunculuktan emekli olmaya karar verdi. Daha sonra geçmişi göz önüne alındığında kolluk kuvvetlerinde kariyer yapmak istediği mantıklı. Lousiana’da yedek şerif yardımcısı olarak görev yaptı.

Steven Seagal

Steven Seagal

Vanilyalı Buz

Vanilla Ice, David Bowie ile yaptığı “Ice, Ice, Baby” şarkısı üzerindeki telif hakkı tartışmasından sonra çok ünlü olan bir rapçi. 2000’lerin başında, bazı gerçeklik TV şovlarında yer aldı. Bugünlerde emlak işidir. Evleri çevirir. Ev tadilatlarını gösteren Vanilya Buz Projesi adlı kendi şovuna ev sahipliği yapıyor.

Vanilla Ice

Vanilla Ice

Angus T Jones

Angus T Jones, İki Buçuk Adam’ın komik çocuk yıldızı olarak dikkatleri üzerine atladı. Hepimiz Angus’un gençlik yıllarına kadar gösteride büyümesini izledik. Ancak hit dizide 10 yıl oynadıktan sonra Angus bir dönüm noktasına ulaştı ve oyunculuğa devam etmek mi yoksa diğer tutkularını sürdürmek mi istediğine karar vermesi gerekiyordu. Angus da Yedinci Gün Adventistleri Kilisesi’nin bir üyesiydi ve gösteriyi terk etmeye ve kilisesine daha fazla katılmaya karar verdi. O zamandan beri etkinlik yönetimi ekibinin bir parçası olarak Tonite adlı bir prodüksiyon şirketine katıldı.

Angus T Jones

Angus T Jones

Elizabeth Berkley

Elizabeth Berkley en çok Bell tarafından Kurtarılan Jessie Spano rolü ile tanınır. Ayrıca 1995 filmi Showgirls de dahil olmak üzere bir dizi film ve sahne yapımında yer aldı. Halen bir yazar ve 2011’de Ask-Elizabeth adında kendi kendine yardım kitabı yazdı.

Elizabeth Berkley

Elizabeth Berkley

Cameron Diaz

Cameron Diaz oyunculuğu bıraktı ve erken yıldızlığı nedeniyle sh şimdi başka yönlere çabalamak ve uğraşmak istediğini söyledi. Diaz, oluşturmayı sevdiğini ve bir blog oluşturduğunu ve ayrıca boru hattında birkaç şey olduğunu söyledi. Bu heyecan verici olabilir.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

David Caruso

David Caruso bizim en sevdiğim suç mahalli müfettişiydi, CSI Miami bizim favorimizdi ve onsuz böyle olmazdı. Her ne kadar, bugünlerde Caruso kilitleri büyüyor. Gerçek şu ki, Caruso sahnenin içinde ve dışında ve son zamanlarda eski asistanı tarafından dava edildi.

David Caruso

David Caruso

Danielle Fishel

Danielle, 10 yaşın altındaki oyunculuğa başladı ve sadece misafir olmayı planladıktan sonra Boy Meets World’ün yıldızı oldu. Yasa ile ilgili sorununu adil bir şekilde paylaştıktan sonra, şimdi çocuklarla evli ve günlerini geçiriyor.

Danielle Fishel

Danielle Fishel

Lara Flynn Boyle

Lara Flynn Boyle, İkiz Tepeler’deki rolünün ardından bir Hollywood satışıydı, oyunculuk dünyasını fırtına ile almaya ayarlandı. Ancak, bu asla gerçekten olmadı ve Lara şimdi iş bulmak için bile mücadele ediyor.

Lara Flynn Boyle

Lara Flynn Boyle

Cote de Pablo

Code de Pablo güzel bir Şilili Amerikalı aktris ve şarkıcı. Bir İsrail Mossad subayı olarak NCIS ajanını NCIS ajanına çevirdi. NCIS setindeyken birçok yaralandı. 2016’dan beri oyunculuktan ara vermeye karar verdi ve Los Angeles’ta basit bir hayat yaşıyor.

Cote De Pablo

Cote De Pablo

Julia Stiles

Julia Stiles henüz 11 yaşındayken, çocuk oyuncu olarak Broadway dışı bir şovdaydı. Yöneticiler tarafından fark edildi ve ertesi yıl, birçok reklam ve profesyonel performansta rol aldı. Seni Seviyorum, Seni Sevmiyorum, Şeytanın Kendisi, Kadınların Kanatları Olmadan ve Senden Nefret Ettiğim 10 Şey’de. Daha sonra İngilizce diploması almak için Columbia’ya gitti. Sahneyi Bourne Identity dizisi Mona Lisa Smile, Aramızda ve Bir Felaket’teki performanslarıyla birkaçını adlandı. Şimdi gündemdeki hayattan zaman ayırdı ve kocası ve 1 yaşındaki bebek Strummer ile evde yaşamdan hoşlanıyor.

Julia Stiles

Julia Stiles

Keanu Reeves

Keanu Reeves, Lübnan doğumlu bir Kanadalı aktör, müzisyen ve yapımcıdır. Bu yıldız, özellikle John Wick serisi, Matrix, Point Break, Speed ​​ve Constantine olmak üzere 45’in üzerinde uzun metrajlı filmde yer aldı.

Screenshot 112

Screenshot 112

Freddie Prinze Jr.

Freddie Prince Jr. bir genç kadar iri biriydi! Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum ve Zalim Niyetler gibi birçok “genç” filmde ünlendi. Sarah Michelle Gellar ile evlendi ve birlikte yeni tutkusu olarak yemek pişirmeyi buldular. Oyunculuğu bıraktığından beri 70’in üzerinde orijinal tarif içeren kendi yemek kitabını yayınladı.

Freddie Prinze Jr.

Freddie Prinze Jr.

Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar Buffy idi: Vampir Avcısı. O şovu seviyoruz! Ayrıca, 90’lı yılların başlarında Cruel Intentions da dahil olmak üzere kocasının yanında bir dizi “genç” filmde yer aldı. Ünlü çift Freddie Prinze Jr. ile birlikte yeni tutkularını buldu: yemek pişirme. Son zamanlarda, çocuklar için pişirme kitleri satan Foodstirs adlı kendi girişimini kurdu.

Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar

Karyn Parsons

Eski snotty ve şımarık Hilary Banks, NBC’nin “Bel-Air’in Taze Prine” sinden artık hayatını siyah kahramanların hikayelerini küçük çocuklarla paylaşmaya adadı. “Sweet Blackberry” adlı kar amacı gütmeyen bir organizasyonu var ve hayırseverlik çalışmalarına odaklanıyor.

Screenshot 51

Screenshot 51

Danielle Fishel

Danielle Fishel çocukluk (ve yetişkin) ezmelerimizden biriydi. 90’lı yıllarda Boy Meets World’de Topanga’yı canlandırdı. Gösterinin ardından Danielle farklı bir şey denemek istedi. The Dish ve Popsugar’a rapor vermek için biraz zaman harcadı. Kısa süre önce Disney spin-off serisi Girl Meets World için küçük ekrana döndü.

Daniel Fishel

Daniel Fishel

Aubrey O’Day

Aubrey O’Day, kız grupları Dumblonde ve Danity Kane’nin bir üyesi olarak ün salmış ABD’li şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Aubrey daha sonra solo sanatçı olarak imzaladı. Dergi için modellik yaparken ve bir Broadway şovunda rol alırken, Aubrey daha sonra kariyerini farklı bir yöne taşıdı ve en iyi The Apprentice an Big Brother gibi gerçeklik TV şovlarında oynadığı için bilinir.

Aubrey ODay

Aubrey ODay

Gary Dourdan

Gary Dourdan 8 yıldır CSI’deydi! Karakteri sezon 9’un şok edici hayranlarının başında öldürüldü. Bu günlerde klasik otomobiller topluyor ve DJlik kariyeri peşinde.

Gary Dourdan

Gary Dourdan

Reklam