Asansörde Bulunan Kameralar Hiç Beklenmedik Şeyleri Yapan İnsanları Suç Üstü Yakaladı

Yayinlanma tarihi 01/06/2021
Reklam

Asansörde duyduğunuz müzik sizin en üst kata çıkma süresini hızlandırmaz, peki istediğiniz kata çıkmayı sabırsızlıkla beklerken neler yaparsınız? Asansörün daha hızlı gitmesi umuduyla, tekrarlayan müziğe ayak uydurup ritim tutabilirsiniz veya paneldeki düğmelere basabilirsiniz. Bazı kişiler ise daha çılgın şeyler yapmayı tercih eder. Asansör kameraları tarafından izlendiklerini bilmiyorlarsa, bu insanlar dans eder, öpüşür, yemek yer ve hatta daha vahşi şeyler bile yaparlar.

Asansörde Bulunan Kameralar Hiç Beklenmedik Şeyleri Yapan İnsanları Suç Üstü Yakaladı

Asansörde Bulunan Kameralar Hiç Beklenmedik Şeyleri Yapan İnsanları Suç Üstü Yakaladı

Tek Kelime ile … Ürpertici

Lüks otellerin içinde olan asansörlerde genellikle size yardımcı olacak bir asansör görevlisi bulunur. Sizi selamlarlar, gülümseyip ve hangi kata gittiğinizi sorarlar. Ama bu bahsettiğimiz kişi bu adam değil. Asansörde sizi bekleyen böyle bir adam gördüğünüzde, eminiz ki çok korkacaksınız ve hemen bir sonraki katta ineceğinizi söyleyeceksiniz.

Tek Kelime ile ... Ürpertici

Tek Kelime ile … Ürpertici

Aşk Adına

Bunun romantik bir jest veya tamamen vandalizm olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, bunun ile ilgili fikirlerinizi size bırakacağız. Fotoğraftaki bu kız asansöre adım atanlara aşkını duyurmaktan hiç çekinmediğini görebiliyoruz. Bu rahatlığının dışında, apartmanında onunla yaşayan herkesin pek de mutlu olmadığına bahse gireriz. Ama aşk adına daha fazla ne yapabilirsin ki?

Aşk Adına

Aşk Adına

Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Et

Stresimizden uzaklaşmak için ve zaman zaman kaslarımızı gevşetmek, rahatlatmak için ara sıra hepimiz bir dans egzersizi yapabiliriz. Tam da polislik ona göre olan bir meslek gibi duruyor. Belki de asansöre bindiğinden orada bir kamera olduğunu unutmuştu. Polis meslektaşlarının önünde dans etmek istemediği için onu gerçekten bu konuda suçlayamayız.

Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Et

Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Et

Kimse İzlemiyormuş Gibi Ye

Evinize kadar yemek teslim eden kişilerin pizzanızı hiçbir parçası eksik olmadan sıcak ve taze size teslim etmesi gerekir! Bu teslimat sürücüsü, aldığı eğitimin belli ki bu bölümünü kaçırmış. Belki de uzun süre çalışmaktan ve yukarı bunu pizzayı çıkarırken farketmişti. Muhtemelen müşterinin bu durumu fark edeceğini düşünmüyordu. Her zaman size gelen pizzayı kontrol etmeyi unutmayın çocuklar.

Kimse İzlemiyormuş Gibi Ye

Kimse İzlemiyormuş Gibi Ye

Çılgın Cuma

Uzun ve yoğun geçen bir haftayı geride bırakırken, bu polis memurları barda rahatlamak için birkaç içki içecekleri için mutluydular. Fakat hiçkimse onların Hollywood’daki bir müzikale rakip olabilecek kadar iyi dans figürleri yapmalarını beklemiyordu. Polisler asansöre bindikleri zaman heyecanlarını zar zor zapt edebiliyordu.

Çılgın Cuma

Çılgın Cuma

Öp ve Makyaj Yap

Çok belli ki bu çift aralarında kıvılcımın hala sönüp gitmesine izin vermemiş. Belki sadece kavga etmiş olabilirler veya aylardır birbirlerini görmemiş olabilirler. İyi ki asansörde bu durumun başka bir seviyeye taşındığını görmedik.

Öp ve Makyaj Yap

Öp ve Makyaj Yap

Gizli Bir Not

Kadınların en azından kendilerini kontrol edebilecekleri bir kabiliyetleri olduğunu biliyoruz. Onların erkeği durdurduğunu ve ona not verdiğini görüyoruz. Biz bilmezsek te adam okuduğu notta ne yazarsa yazsın çok mutlu görünüyordu.

Gizli Bir Not

Gizli Bir Not

Yavru Köpeği Serbest Bırak

Bu günlerde birçok işletme köpeklerini yanında getiren insanları kabul ediyor olsa da, görüntüdeki bu kadın yaptığı yanlışın bedelini ödemeli. Asansörde yavru köpeğin tasması takıldı ve yavru neredeyse korkunç bir şekilde ölecekti. Neyse ki, hızlı refleksleri olan bir adam sayesinde köpek yara almadan kurtarıldı.

Yavru Köpeği Serbest Bırak

Yavru Köpeği Serbest Bırak

Terör Asansörü

Asansöre bindiğiniz zaman ve sadece asansörün daha hızlı, daha hızlı ve daha hızlı gitmeye başlamasını sağlayabilmek için zemin düğmesine bastığınızı hayal edin. Sonra asansörün sallandığını ve elektriği kesildiğini düşünün. Bu durum başınıza gelse eminiz ki biraz panik olurdunuz. En sonunda en üst kata geldiğinizi fark ediyorsunuz. Ama neyse ki, bu sadece planlanmış bir şakaydı.

Terör Asansörü

Terör Asansörü

Çıkışınızın Engellenmesi

Bir asansörde 2 saat sıkıştığınızı hayal edin. Uzun ve sizi bıktıran bir deneyim olmaz mıydı? Peki ya asansörün kapısı sonunda açıldığında çıkışın beton bir duvar tarafından tıkandığını görürseniz? Bu sizi daha da korkutur. Asansörde mahsur kalmış adamlardan biri hızlı hareket etmeye karar verdi ve birkaç dakika içinde duvara tırmanabilmek için bir delik açtı. Deliğe sıkışan bu cesaretli adamın hiç korkusu yoktu. Neyse ki sonunda yardım edebilecek birilerine ulaşmayı başardı.

Çıkışınızın Engellenmesi

Çıkışınızın Engellenmesi

Düşmek

Asansöre bindiğinizi, düğmeye bastığınızı ve yukarı çıkmak için beklediğinizi hayal edin. Bir anda zeminin aniden kaybolduğunu ve bir kara deliğe doğru çekildiğinizi düşünün. Korkunç, değil mi? Neyse ki, bu sadece bir Japon medya şirketinin şakasıydı. Bu çirkin şakayla kandıktan sonra, etrafınız balçıkla kaplanır ve yumuşak bir iniş olması için aşağıya doğru kayarsınız. Sonuçta durum o kadar da korkutucu değil. Hatta kulağa eğlenceli geliyor!

Düşmek

Düşmek

Tuhaf

Bu çekimde asansörde yalnız bir adam ve bir kadın görüyoruz. Kadın, inmek istediği asansör katına ulaştığında ve kapılar açılır adamı takip eder. Bu çekim ile ilgili garip olan şey ise, birkaç dakika sonra kadının tekrar ortaya çıkıp asansöre geri dönmesi …

Tuhaf

Tuhaf

Gözlerini Kurula

Kadının neden üzgün olduğunu konusunda hiçbir fikrimiz yok ama bunu göstermekten te çekinmiyordu. Asansöre girdiğinde tek başına ağlamaya başlar. Belki işe gitmesi gerektiğinden? Ya da belki sorun erkek arkadaşıydı ve onu terk mi etti? Bu kadın 1 ve 25. katları arasında durmadan ağladı ve bu inanın ki çok fazla gözyaşı demek!

Gözlerini Kurula

Gözlerini Kurula

Resmen Yakalandı

Bu adam bir Cuma gecesi biraz temiz hava almak için ofisinden çıktıktan sonra asansör düğmesine bastı ve alt kata gitmeyi bekliyordu. Ama sonradan asansörde sıkıştığını fark etti; bastığı hiçbir düğme çalışmadı. Yardım çağırmak aklına geldi ama sonra telefonunu ofisinde bıraktığını fark etti. Resmen kapana kısılmıştı. 41 saat boyunca bu adam asansöre tıkılıp kaldı ve nerdeyse aklını kaçırdı. Ne yiyecek bir şeyi ne de içeceği yoktu, bu yüzden işler onun açısından pek iyi görünmüyordu. Neyse ki ilerleyen günde kurtarıldı. Bu olay ona telefonu olmadan asla bir yer gitmemesi gerektiğini öğretmiş oldu!

Resmen Yakalandı

Resmen Yakalandı

5 Saniye Kuralı

Bu adam asansörde en sevdiği sakızı çiğniyor. Her katı geçerken sakız çiğneme sesini daha da yükselterek devam ediyordu, sonra bir balon patlatıyor. Ancak, baloncuğunu patlattığı anda asansörün kapıları açılıyor ve sakız fırlayarak yere düşüyor. Bu adam sakızı yerden bir flaş gibi hızlı bir şekilde alıyor ve doğruca ağzına geri atıyor!

5 Saniye Kuralı

5 Saniye Kuralı

Onunla Uğraşmayın

Bir yabancıyla asansöre bindiğimizde rahat, sakin ve uygun davranmalarını bekliyoruz. Beklemediğimiz şey, kapılarla oynayıp ve tüm düğmelere basarak tam bir çocuk gibi davranmalarıdır. Ne yazık ki asansörde çocuksu bir adamla sıkışıp kalan kadın, bir anda karate moduna geçti. Bu durumdan oldukça rahatsız olan kadın ona ders vermeye karar verdi. Ani bir hareketle vücuduyla onu yere yapıştırdı ! Bu kadına bulaşmamak lazım!

Onunla Uğraşmayın

Onunla Uğraşmayın

Alıngan

İşte asansörde şakacılardan oldukça sıkılan bir kadının yapacağı bir şey! Bu durumu kaldıramayan kadının neler yaptığına bakalım. Kapılar her kapanmaya başladığında, görüntüdeki adam biniyor ve sonra bacağını dışarı çıkartarak hareket sensörlerini harekete geçiriyor ve asansörün hareket etmesini engelliyor. Kadın bir iki dakikalığına onu izliyor, bu durumdan hiç eğlenmemişe benziyor. Daha sonra kadın adamın yeteri kadar adamın şakasına tahammül ettiğini düşünür ve onu asansörden dışarı iter.

Alıngan

Alıngan

Kişisel Alan İstilacısı

Bir asansörü paylaştığınız kişinin bir anda yüzünüzden sadece birkaç santim uzağa germe egzersizleri yapması gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızı hayal edin. Kaba kadın bacağını 90 derecelik bir açıyla kaldırarak neredeyse diğer kadının yüzüne bir spor ayakkabıyla değecek. Bu durumla yüzleşmek zorunda kalan kadının ne düşündüğünü yüzünden rahatça anlayabilirsiniz – kurtulmak için sabırsızlanıyor.

Kişisel Alan İstilacısı

Kişisel Alan İstilacısı

Etkileyici Dans Hareketleri

Bu adam “kimse izlemiyormuş gibi dans et” sözünü gerçekten ciddiye almışa benziyor Michael Jackson’ı bile kıskandıracak birçok hareketin bir rutinde, asansör kapıları kapanır kapanmaz en iyi hareketlerini ortaya koymaktan çekinmez. Koridora çıkıp asansörde istediği kata gelince ve kapılar tekrar açılır kameralara son bir kez ay yürüyüşü yapıyor.

Etkileyici Dans Hareketleri

Etkileyici Dans Hareketleri

Direnemedi

İşte, sipariş verilen yemeği teslim etmesi gereken ve buharda tüten yemeğin lezzetli kokusuna karşı koyamayan başka bir adam. Yalnız olduğundan emin olmak için etrafına iyice bakar, sonra her paketi gizlice açar ve her şeyden biraz alıp tadına bakar, hatta bir kap açıp çorbadan bir yudum bile içer!

Direnemedi

Direnemedi

Yanlış Hesaplama

Bir işçi ekibi, bu çekimde asansöre büyük bir cam levhayı dikkatlice yerleştiriyor. Levhayı desteklemek amacıyla ve zarar görmediğinden emin olmak için yere küçük bir stand bile kurdular. Ne yazık ki, cam levha asansörün içine sığamayacak kadar uzun: maalesef ki ölçü alırken büyük bir yanlış hesaplama yaptılar. Kapılar bir anda kapanır ve asansör bir alt kata doğru inerken cam yukarı doğru gider ve o zaman paramparça olur. Hadi çocuklar… şimdi kırık camları toplamanız lazım!

Yanlış Hesaplama

Yanlış Hesaplama

Sabırsız

Elini hareket sensörünün önünde tutan bu küçük çocuk, babasının ardından gelmesini bekler. O zaman “iyi” bir fikri vardı. Sensör sayesinde babası gelene kadar kapıları açık tutması amacıyla çocuk şemsiyesinin sapını kapılardan içeri sokar. Ama çocuk maalesef bu konu hakkında yanılmıştı. Şemsiyeye rağmen asansör kapısı kapanıyor ve raydan çıkıyor. Bir ekip kapıları açıp çocuğu asansörden güvenli bir şekilde dışarı çıkarmayı başarana kadar çocuk saatlerce tek başına içeride kaldı.

Sabırsız

Sabırsız

Fırtına Birlikleri Dansı

Mürettebat bu adamla vals yaptığında asansördeyken kendi işine bakıyor ve telefonunda Darth Vader gibi giyinmiş bir adamla konuşuyor. Dolu asansörde, telefondaki adam kafası karışmış ve biraz korkmuş görünürken hepsi çılgınca dans etmeye başlar.

Fırtına Birlikleri Dansı

Fırtına Birlikleri Dansı

Daha Sinsi Öpücükler

İşte asansörde gözlerini kapattıkları zaman hissettikleri bir anlık çekiciliği inkar edemeyen bir çift var. Tek kelime etmeden birbirlerine karşı olan bakışları değişiyor. Birkaç saniye sonra ise bir öpücük alıp asansörden birlikte inerler. Ne kadar tatlı – umarız her şey yolunda gider.

 Daha Sinsi Öpücükler

Daha Sinsi Öpücükler

Mutlu Kadın

Bu kadının hayatında böylesine yüzünde mutlu bir ifadeyi ortaya çıkaran şeyin ne olduğunu merak ediyoruz. Kolları dirseklerinden bükülmüş ve evrensel “zafer” işareti yapıp elleri yumruk haline getirmiş. Belki de bunca zamandır beklediği o büyük terfiyi almıştı. Ya da belki sadece asansörde kimsenin olmadığı için böyle mutlu olmuştur.

Mutlu Kadın

Mutlu Kadın

Sub Zero

Görüntüde Mortal Kombat’tan bir sahneye girmek üzere olduğuna hiç şüphelenmemiş olan bir kadın var. Ama bu adam neden Sub Zero gibi giyinmiş diye sorabilirsiniz. Merakınızı çekmiş olmalı. Bu adam sıkılmış olabilir veya belki de konuşmak istediği bir kadınla ortamı ısıtmaya yönelik yanlış bir girişimdi. Umalım ki kadın Sub Zero’nun kim olduğunu biliyor olsun ne kaçsın ne çığlık atsın.

Sub Zero

Sub Zero

Düşen Asansör

Bu video, binadaki bazı şakacıların bazı samimi çekimler için YouTube kanallarına eklemek için yaptıkları oldukça çirkin bir şakadan derlendi. Şaka kurbanı içeri girer ve ardından dört kat boyunca asansör, yavaşça durma noktasına gelmeden önce serbest düşüşte aşağı doğru sallanır. Bu adam, eminiz ki bu durumla karşı karşıya kaldığı için hiç eğlenmemişti.

Düşen Asansör

Düşen Asansör

Reklam