Kamery w windach przyłapały ludzi na robieniu najbardziej nieoczekiwanych rzeczy

Opublikowano 01/15/2021
Reklama

Miejskie życie oznacza mieszkanie w budynku z windą i prawdopodobnie również pracę w bloku lub innym wysokim budynku. Cechą wspólną wszystkich bloków i wysokich budynków jest w niej obecność windy. Miliony ludzi podróżuje nimi każdego dnia, czasem nawet po kilka razy, jednakże zasady dotyczące zachowania się w trakcie uwięzienia z innymi ludźmi w tym małym, poruszającym się pokoiku.

Kamery w windach przyłapały ludzi na robieniu najbardziej nieoczekiwanych rzeczy

Muzyka z windy z pewnością nie skraca czasu potrzebnego na dotarcie na najwyższe piętro, więc co robisz, czekając niecierpliwie? W nadziei, że winda jedzie szybciej, możesz stukać stopami w powtarzającą się muzykę lub możesz wcisnąć przycisk na panelu. Niektórzy robią bardziej szalone rzeczy. Jeśli nie wiedzieli, że kamery windy obserwują, ci ludzie tańczą, całują, jedzą, a nawet robią dzikie rzeczy.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.45.49

Kamery w windach przyłapały ludzi na robieniu najbardziej nieoczekiwanych rzeczy

Jedno słowo… Przerażające

Winda w luksusowym hotelu często ma do pomocy osobę obsługującą windę. Takie osoby witają się, uśmiechają i pytają, na które piętro się wybierasz. Ale nie ten facet. Kiedy zobaczysz tego mężczyznę w windzie, czekającego na ciebie, wyskoczysz ze skóry ze strachu. Wyszliśmy na następnym piętrze. Bardzo dziękujemy za taką przejeażdżkę. Coś okropnego.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.46.12

Jedno słowo… Przerażające

W imię miłości

Jeśli uważasz, że to romantyczny gest lub zwykły wandalizm, pozostawimy to Tobie. Widzimy, że ta dziewczyna nie boi się oznajmić swojej miłości każdemu, kto wejdzie do windy. Jednak możemy się założyć, że wszyscy w jej bloku byli mniej niż szczęśliwi. Ale co możesz zrobić, kiedy jest to w imię miłości? Może to w sumie słodkie ale na pewno znaleźli się wściekli sąsiedzi.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.46.29

W imię miłości

Tańcz, jakby nikt nie patrzył

Aby pozbyć się stresu i od czasu do czasu rozluźnić mięśnie, wszyscy mogliśmy wykonać ćwiczenia taneczne. Ten facet wygląda na to, że potrzebował bycia gliną i tego wszystkiego. Może zapomniał, że w windzie była kamera. Naprawdę nie możemy go winić za to, że nie chciał tańczyć przed kolegami z policji.A czy tobie się kiedykolwiek zdarzyło tańczyć w windzie? Nam oczywsiście, że tak.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.47.07

Tańcz, jakby nikt nie patrzył

Jedz tak, jakby nikt nie patrzył

Dostawcy muszą dostarczyć twoją pizzę na ciepło, świeżo, bez żadnych braków! Ten kurier najwyraźniej przegapił tę część szkolenia. Być może w drodze na górę był głodny i nie sądził, że ochrona to zauważy. Zawsze sprawdzajcie swoją pizzę. To naprawdę w jakimś sensie obrzydliwe i aż trudno uwierzyć. Ale tak – to się zdarza. Najlepiej jednak jest gotować w domu.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.47.42

Jedz tak, jakby nikt nie patrzył

Zakręcony piątek

Po długim tygodniu pracy ci policjanci byli podekscytowani, że kilka z nich było w barze. Ale nikt nie spodziewał się, że zaczną tańczyć i będą mogli rywalizować z musicalem w Hollywood. Policjanci z trudem mogli powstrzymać podniecenie, kiedy weszli do windy i po prostu zaczęli szaleńczo tańczyć. To w sumie zabawny widok i fajnie zobaczyć ludzką twarz policji.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.48.00

Zakręcony piątek

Pocałunek i makijaż

Z pewnością ta para nie pozwoliła jeszcze zgasnąć swojej iskry. Być może po prostu się pokłócili lub nie widzieli się od miesięcy. Po prostu cieszymy się, że nie jeździmy windą na trzeciego cokolwiek się między nimi dzieje. Swoją drogą osoby obserwujące kamery z wind na pewno mają ciekawe życie niczym z filmu. To co się dzieje między parami musi być naprawdę fascynujące.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.48.23

Pocałunek i makijaż

Tajna uwaga

Widzimy, że kobiety mogą przynajmniej kontrolować siebie, zatrzymać mężczyznę i dać mu notatkę. Mężczyzna wydawał się całkiem zadowolony, bez względu na treść listu. Czy wam się kiedyś zdarzyło robić coś dziwngo w windzie? Jeśłi tak to upewnijcie się. że nie ma w niej kamer. No chyba, że one wam nie przeszakadzają.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.49.31

Tajna uwaga

Uwolnić mopsa

W dzisiejszych czasach wiele firm dobrze sobie radzi, gdy ludzie zabierają swoje psy, ale ta kobieta nauczyłaby się swojej lekcji. W windzie smycz utknęła, a szczeniak prawie spotkał makabryczną śmierć. Na szczęście człowiek z szybkimi reakcjami uratował dzień i psa.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.50.25

Uwolnić mopsa

Winda Terroru

Wyobraź sobie, że wsiadasz do windy i naciskasz przycisk piętra, aby winda zaczęła jechać szybciej, szybciej i szybciej. Następnie potrząsa windą i odcina prąd. Na pewno poczułbyś małą panikę. Zauważasz wtedy, że jesteś na najwyższym piętrze. Ale na szczęście był to tylko inscenizowany żart.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.51.06

Winda Terroru

Blokowanie wyjścia

Wyobraź sobie, że utknąłeś na 2 godziny w windzie. Czy nie byłoby to długie wyczerpujące doświadczenie? A co, jeśli zobaczysz, że betonowa ściana blokuje się, gdy drzwi w końcu się otwierają? To by cię jeszcze bardziej przerażało. Cóż, jeden z facetów uwięzionych w windzie postanowił działać szybko iw ciągu kilku minut wybił dziurę w ścianie, aby się przez nią przedostać. Wciskając się do dziury, ten śmiałek najwyraźniej nie miał żadnych obaw. Na szczęście udało mu się uzyskać pomoc.

Zrzut Ekranu 2020 12 30 O 17.51.27

Blokowanie wyjścia

Spadanie w dół

Wyobraź sobie, że wsiadasz do windy, wciskasz przycisk i czekasz na wejście. Wtedy podłoga nagle znika, a ty zapadasz się w czarną dziurę. Straszne, prawda? Na szczęście był to tylko żart japońskiej firmy medialnej. Po upadku przez ziemię z tym oburzającym żartem, zostajesz pokryty śluzem i zjeżdżasz zjeżdżalnią na miękkie lądowanie. W końcu nie tak straszne. Właściwie to brzmi fajnie!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.21.35

Spadanie w dół

Dziwaczne

Na tym nagraniu widzimy samotnego mężczyznę i kobietę w windzie. Kobieta podąża za mężczyzną, gdy winda dociera do jego piętra i otwierają się drzwi. Dziwne w tym nagraniu jest to, że kilka minut później pojawia się ponownie i wraca do windy…No właśnie co takiego się między nimi wydarzyło? Macie jakieś teorie?

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.21.50

Dziwaczne

Wytrzyj oczy

Nie wiemy, dlaczego ta kobieta jest zdenerwowana, ale nie boi się tego okazywać. Kiedy wraca do windy, zaczyna płakać samotnie. Może musiał iść do pracy? A może był jej chłopakiem i zostawił ją? Ta kobieta i tak płakała z piętra 1-25, a to dużo łez!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.22.05

Wytrzyj oczy

Oficjalnie w pułapce

Facet nacisnął przycisk windy po wyjściu z biura w piątek wieczorem, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, czekając na zabranie go na dół. Ale potem zdał sobie sprawę, że utknął; żaden przycisk nie działał. Chciał wezwać pomoc, ale wtedy zdał sobie sprawę, że jego telefon jest z powrotem w jego biurze. Był uwięziony. 41 godzin później ten facet utknął w windzie i oszalał. Nie miał też żadnego jedzenia ani picia, więc sprawy nie wyglądały zbyt dobrze. Na szczęście w następnym tygodniu został uratowany. To go nauczy, aby nigdy nie wychodzić bez telefonu!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.22.19

Oficjalnie w pułapce

Zasada 5 sekund

Ten facet idzie tutaj windą, żując swoją ulubioną gumę balonową. Żuje głośniej, mijając każde piętro, a potem wypuszcza bańkę. Jednak drzwi windy otwierają się, gdy wydmuchuje bańkę, a guma wyskakuje, lądując na podłodze. Ten mężczyzna błyskawicznie podnosi gumę z podłogi i wrzuca ją z powrotem do ust!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.22.34

Zasada 5 sekund

Nie zadzieraj z nią

Oczekujemy, że będą chłodni, spokojni i opanowani, kiedy wsiadamy do windy z nieznajomym. Nie spodziewamy się, że bawiąc się drzwiami i naciskając wszystkie przyciski, będą zachowywać się jak kompletne dziecko. Kobieta, która niestety utknęła w windzie z dziecięcym mężczyzną, postanowiła dać mu nauczkę, przechodząc do pełnego trybu karate i uderzając mężczyznę swoim ciałem o podłogę! Z tą kobietą nie można zadzierać!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.22.48

Nie zadzieraj z nią

Zadziorna

Oto kolejna kobieta, która nie przyjmuje żartów z windy zbyt uprzejmie. Za każdym razem, gdy drzwi zaczynają się zamykać, mężczyzna na nagraniu wsiada, a następnie kopie nogę, uruchamiając czujniki ruchu i uniemożliwiając ruch windy. Przez jakąś minutę kobieta obserwuje go, wcale nie rozbawiona. Potem decyduje, że ma już dość jego psot i trzasków, wypychając go prosto z windy.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.23.02

Zadziorna

Zabiera przestrzeń

Wyobraź sobie, że osoba, z którą dzielisz windę, odczuwa niekontrolowaną potrzebę wykonania ćwiczeń rozciągających kilka centymetrów od Twojej twarzy. Niegrzeczna kobieta prostuje nogę pod kątem 90 stopni, prawie muskając twarz drugiej kobiety tenisówką. Możesz zobaczyć, co myśli ta kobieta – nie może się doczekać, kiedy wysiądzie.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.23.16

Zabiera przestrzeń

Niszczenie ruchów

Ten facet naprawdę poważnie potraktował kwestię „tańcz, jakby nikt nie patrzył”. W skomplikowanym programie, który wzbudziłby zazdrość Michaela Jacksona, udaremnia swoje najlepsze ruchy, gdy tylko drzwi windy są zamknięte. Wychodzi na korytarz i wykonuje szybki moonwalk dla kamery, gdy winda dociera do celu i drzwi ponownie się otwierają.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.23.32

Niszczenie ruchów

Nie mogłem się oprzeć

Oto inny facet dostarczający jedzenie, który po prostu nie mógł się oprzeć pysznemu zapachowi parującego jedzenia, które miał dostarczyć. Rozgląda się, aby upewnić się, że jest sam, a potem ukradkiem otwiera każde opakowanie i ma wszystkiego po trochu, nawet otwiera jeden pojemnik i bierze łyk zupy!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.23.45

Nie mogłem się oprzeć

Przeliczenie się

W tym nagraniu zespół pracowników ostrożnie umieszcza w windzie ogromną taflę szkła. Aby podeprzeć prześcieradło i upewnić się, że nie jest uszkodzony, ustawili nawet mały stojak na ziemi. Niestety tafla szkła jest zbyt długa, aby zmieścić się w windzie: popełnili ogromny błąd w obliczeniach. Drzwi się zamykają, a gdy winda zjeżdża na niższe piętro, szyba jest podnoszona. W takim razie to się rozpada. No dalej, chłopaki… macie jedną pracę!

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.23.59

Przeliczenie się

Niecierpliwy

Trzymając rękę przed czujnikiem ruchu, ten mały chłopiec czeka, aż jego tata wejdzie za nim. Miał więc „dobry” pomysł. W nadziei, że czujnik wychwyci go i utrzyma drzwi otwarte, chłopiec wsuwa przez nie rączkę parasola. Ale chłopcze, on się mylił. Winda na parasolce zatrzymuje się i spada. Chłopiec był uwięziony w środku przez wiele godzin, dopóki ekipie nie udało się otworzyć drzwi i bezpiecznie wydostać.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.24.12

Niecierpliwy

Tańczący szturmowcy

Kiedy ta załoga tańczyła tańcem, ten mężczyzna siedział w windzie, zajmując się swoimi sprawami i rozmawiając przez telefon, razem z mężczyzną przebranym za Dartha Vadera. W zatłoczonej windzie wszyscy zaczynają dziko tańczyć, podczas gdy mężczyzna przy telefonie wygląda na zdezorientowanego i lekko przestraszonego.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.24.27

Tańczący szturmowcy

Więcej ukradkowych pocałunków

Cóż, oto para, która po prostu nie mogła zaprzeczyć natychmiastowej atrakcyjności, którą poczuli w windzie, kiedy zamknęli oczy. Wymieniają spojrzenia bez słowa. Po kilku sekundach ukradli całusa i razem wyszli z windy. Jak słodko – mamy nadzieję, że wszystko się ułoży.

Zrzut Ekranu 2020 12 31 O 10.24.40

Więcej ukradkowych pocałunków

Reklama