Czy myślisz, że możesz przestrzegać zasad, którymi kierują się Aniołowie Piekieł?

Opublikowano 10/27/2020
Reklama

Nie przychodzi nam do głowy bardziej znany klub motocyklowy niż ten! Historia zaczyna się od grupy motocyklistów w Fontanie w Kalifornii w 1948 roku. Teraz, licząc setki postaci, grupa rozszerzyła swój zasięg także na inne kraje. Chociaż przez lata kilku członków łamało prawo, zawsze trzymali się własnego kodeksu postępowania. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać ich zasady: od tego, jak dołączają do klubu, po to, co noszą na co dzień. Wkrótce przekonasz się, że bycie częścią klubu motocyklowego Hells Angels to nie jest żart.

Żeby zostać członkiem grupy muszą na ciebie głosować

Na stronie internetowej Hells Angels jest napisane, że „prawdopodobnie nie zrozumiesz wytłumaczenia” jeśli chcesz zapytać jak być jednym z nich. Prawda jest taka, że ​​uzyskanie członkostwa może zająć kilka lat. Ma to sens, ponieważ jeśli ci się uda, jesteś w tym klubie przez całe życie. Między innymi nie jest łatwo od razu nawiązać więzi z innymi osobami wymienionymi w grupie. Reszta grupy również musi na Ciebie zagłosować zanim będziesz mógł zostać oficjalnym członkiem grupy.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.07.08

Żeby zostać członkiem grupy muszą na ciebie głosować

Jesteś tylko kandydatem, zanim będziesz pełnoprawnym członkiem

Dziennikarz śledczy imieniem Julian Sher powiedział, że osoba próbująca dołączyć do grupy zaczyna od tego, że się „kręci w pobliżu”. To dobra nazwa dla tej sytuacji, ponieważ musi się kręcić wokół motocyklistów, którzy są proszeni o udział w wydarzeniach Hell Angels. Zapewnia to dobry sposób, aby obydwie strony poczuły się dobrze nawzajem. Zanim zostaniesz oficjalnym członkiem klubu najpierw zostaniesz uznany za „potencjalnego członka”. Ten tytuł jest nawet wszyty w kamizelkę. Ci niepewni członkowie są proszeni o załatwianie spraw lub małe prace jak określił to Sher.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.07.45

Jesteś tylko kandydatem, zanim będziesz pełnoprawnym członkiem

Kamizelki uważa się za przedmioty święte

Jeśli chcesz wiedzieć, czy dana osoba jest członkiem Hells Angels, sprawdź, czy jej kamizelka ma insygnia. Stając się odpowiednim członkiem, kandydat otrzymuje kamizelkę z nazwą i logo grupy na plecach. Julian Sher powiedział, że kamizelki są świętymi przedmiotami dla członków. Jeśli motocyklista zostanie aresztowany, musi przekazać go innemu członkowi, aby zapobiec przetrzymania go w więzieniu. Jeśli jest ranny lub musi przejść procedurę awaryjną, musi unikać wszystkiego, co jest w jego mocy, aby upewnić się, że nie zostanie rozdarty ani przecięty.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.08.07

Kamizelki uważa się za przedmioty święte

Przestrzegają ubioru

W rzeczywistości istnieją pewne niewielkie różnice między członkami. Jednak wszyscy członkowie przestrzegają ogólnych zasad dotyczących ubioru. Status Anioła Piekieł mowi, że wolno mu było nosić czarne koszule, dżinsy i kamizelki tylko po dołączeniu do grupy. Istnieją nawet zasady, które nie pozwalają na szorty. Mimo że niektórzy czlonkowie noszą całkowicie czarne ubrania, inni zezwalają na różne wzory strojów i niebieskie dżinsy. Projekt i kody kolorów przydają się przy rozróżnianiu członków.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.08.28

Przestrzegają ubioru

Nie jeżdżą po prostu w dowolnym kierunku

Grupa Hells Angels może być całkiem duża. Podczas jazdy po drogach mogą zająć nawet całą ulicę! Możesz jednak nie wiedzieć, że podczas jazdy wykonują rozkaz. Prezydent grupy i kapitan drogowy pozostają z przodu. Następnie reszta grupy dobiera się zgodnie z ich rangą i stażem. Znajdziesz starszych członków blisko przodu, na który jeszcze nie zasłużīli nowi członkowie grupy. Wreszcie najnowsi czlonkowie jadą z tyłu.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.08.48

Nie jeżdżą po prostu w dowolnym kierunku

Kiedy gliniarze zatrzymają jednego z nich

Grupa ma określoną kolejność, dlatego cała grupa zatrzymuje się, gdy jeden z nich zostanie zatrzymany przez policjanta. Nie tylko pomaga to w utrzymaniu porządku, ale także pokazuje, że wszystkie są ze sobą powiązane. W rzeczywistości funkcjonują jak rodzina. Jeśli kiedykolwiek zadzierasz z członkiem grupy, zadzierasz z nimi wszystkimi. Wątpimy, aby wielu ludzi było chętnych do walki z wieloma motocyklistami, którzy słyną z tego, że są twardzi.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.09.15

Kiedy gliniarze zatrzymają jednego z nich

Hells Angels nie mogą pracować w więzieniach

Jeśli znasz historię między Hells Angels a organami ścigania, wiesz, dlaczego członkom nie wolno pracować w więzieniach. Poza tym członkowie nie mogą zostać funkcjonariuszami policji, ponieważ dojdzie do konfliktu interesów. Hells Angels od czasu do czasu byli zaangażowani w działalność przestępczą. Grupa jest oddana wolności w sposób, w jaki mają swoje własne zasady. Możesz zobaczyć, dlaczego te dwie kariery nie do końca sprawiają, że taka perspektywa będzie realna.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.09.32

Hells Angels nie mogą pracować w więzieniach

Nie możesz rozmawiać o innych członkach

Poza tym członkowie Hells Angels nie mogą dołączyć do organów ścigania, ponieważ grupa przestrzega polityki dyskretności. Każdy członek, który mówi żle na brata, zostanie wydalony! Na stronie internetowej Hells Angeles wyjaśnił: „Nie odpowiadamy na pytania dotyczące członków”. Dotyczy to również czlonków jeszcze nie istniejących. Tajemnica została wprowadzona w celu ochrony grupy. Lojalność to coś, co cenią ponad wszystko.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.09.54

Nie możesz rozmawiać o innych członkach

Członek zawsze pozostaje członkiem

Pamiętaj, że kiedy już jesteś czlonkiem, jesteś członkiem już na całe życie. Członkowie nie przechodzą na emeryturę. Są wyrzucani tylko wtedy, gdy złamią reguły. Grupa staje się w zasadzie twoją drugą rodziną. Członkowie grupy spędzają ze sobą dużo czasu. Musi pomafać fakt, że wielu członków zna się już od dawna, zanim jeszcze zostaną oficjalnymi członkami. Kiedy Anioł Piekieł umiera, cała załoga jednoczy się, by uczcić pamięć swojego brata.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.10.39

Członek zawsze pozostaje członkiem

Nie wolno rozmawiać z mediami

Ponieważ są tajemniczy w swoich interesach członkowie Hells Angels nie mogą rozmawiać z mediami. To nie tylko chroni grupę, ale także wymusza zasady, zgodnie z którymi członkowie nie rozmawiają z osobami postronnymi o swoich sprawach. Julian Sher wyjaśnił, że członkom nie wolno rozmawiać o swoich kodach, ponieważ jest to część ich środków bezpieczeństwa. Grupa jest w stanie zmniejszyć ryzyko wycieku informacji, trzymając rzeczy między sobą.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.10.57

Nie wolno rozmawiać z mediami

Hells Angels i Harley Davidson

Nie możesz być zwykłym starym motocyklistą, jeśli chcesz być częścią Hells Angels. Musisz być pewnego jednego rodzaju motocyklistą. Jak wspomnieliśmy wcześniej proces rekrutacji może trwać latami, ponieważ muszą oni sprawdzać członków. Przyszły członek musi między innymi posiadać motocykl Harley Davidson. Poza kamizelką to jedna z rzeczy, z których grupa jest najbardziej znana. Jest to ważne, ponieważ odgrywa ogromną rolę w tożsamości Hells Angels.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.11.15

Hells Angels i Harley Davidson

Tysiące mil rocznie ze sobą

Strona podaje, że członkowie Hells Angels pokonują razem około 20 000 km rocznie. To jest równe ponad 12 000 mil. Członkowie klubu muszą być prawdziwymi fanatykami motocykli, jeśli chcą się dopasować. Między innymi rower musi być ich podstawowym środkiem transportu. Mimo że traktują siebie jak braci, podstawą ich połączenia jest miłość do motocykli. Dla tych ludzi jazda konna jest ostatecznym wyrazem wolności i wyzwolenia. Nie mają skrupułów, jeżdżąc godzinami!

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.11.29

Tysiące mil rocznie ze sobą

Obecność na imprezach klubowych jest ważna

Każdy, kto jest zafascynowany Hells Angels, prawdopodobnie oszaleje na punkcie możliwości uczestniczenia w ich wydarzeniach i zajęciach. Członkowie, którzy nie są obecni na Hangoutach i spotkaniach, w większości pokazują, że nie rozumieją celu braterstwa. Klub motocyklowy jest surowy, jeśli chodzi o frekwencję. Ci, którzy wciąż przegapiają wydarzenia, są uważani za lekceważących resztych czlonków grupy. Jest duża szansa, że ​​ci ludzie nie przeżyją tej części procesu rekrutacji, która „kręci się w pobliżu”!

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.11.48

Obecność na imprezach klubowych jest ważna

Członkowie są traktowani jak rodzina

Dlaczego w ogóle Hells Angels są tak zainteresowani zgromadzeniami? Przede wszystkim daje im możliwość bycia bardziej jak rodzina. Nie tylko jeżdżą na motocyklach, ale także spędzają czas z ludźmi, którzy pasjonują się tym samym. Pamiętaj, że więź między nimi polega nie tylko na wspólnym podnieceniu motocyklami. Przecież Aniołowie Piekieł kierują się własnym systemem wierzeń i własnym stylem życia.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.12.01

Członkowie są traktowani jak rodzina

Nie wolno dołączać do innego klubu motocyklowego

Członkowie grupy mają głębokie połączenie, które powinno trwać przez całe życie. Oprócz więzi są również zobowiązani. Oznacza to, że członkowie nie mogą dołączać do innego klubu motocyklowego. Oprócz tego muszą pamiętać o tych, z którymi się utożsamiają. „Nigdy nie łącz wsparcia dla Hells Angels z innymi klubami, gangami ulicznymi lub innymi, jeśli nie jesteś świadomy relacji między nimi a klubem motocyklowym Hells Angels” – napisano na stronie internetowej. Oznacza to, że członek musi wspierać coś tylko wtedy, gdy jest to zgodne z przekonaniami grupy.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.12.35

Nie wolno dołączać do innego klubu motocyklowego

Jest to braterstwo przede wszystkim

Hells Angels to braterstwo, co jest powodem, dla którego zobaczysz tylko mężczyzn noszących kamizelki z symbolami śmierci. Mimo że tak naprawdę nie akceptują kobiet jako członków odgrywają one odgrywają rolę w klubie. W końcu wielu członków ma małżonki i dzieci. Jeśli mężczyzna ma zostać objęty umową, partner powinien zrozumieć i zaakceptować styl życia związany z członkostwem w tym trudnym klubie motocyklowym.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.12.51

Jest to braterstwo przede wszystkim

Jak zacząć nowy statut

Jeśli chodzi o zasady, nie da się stworzyć nowych z dnia na dzień. Oto treść witryny: „Kluby motocyklowe składają się z ludzi, którzy jeżdżą razem od lat, mieszkają w tej samej okolicy, są znani przez społeczność, organizują biegi i imprezy oraz są bractwem”. Przed otwarciem nowego statutu klub powinien istnieć od lat, a nawet dekad. To jedyny raz, kiedy powinieneś pomyśleć o przekształceniu go w klub Hells Angels. Jeśli jesteś na to gotowy, nie musisz pytać, jak to zrobić.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.13.03

Jak zacząć nowy statut

Co się dzieje, gdy łamie się zasady

Członkowie, którzy łamią regulamin klubu, prawdopodobnie szybko pożałują swojej decyzji. Hells Angels to tajne i lojalne bractwo, więc zdrada grupy nie wydaje się dobrym pomysłem. Według Juliana Sher, zdarzały się przypadki, gdy usuwali tatuaże byłych członków, którzy w jakiś sposób złamali zasady. Ale najgorszą karą będzie wyrzucenie z klubu. W końcu wiąże się to z całkowitym wygnaniem od reszty członków.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.13.20

Co się dzieje, gdy łamie się zasady

Gramatyczni Nerdowie nie muszą wskazywać brakującego apostrofu

Jeśli podchodzisz pedantycznie do gramatyki, prawdopodobnie zauważyłeś już brakujący apostrof. Pozwól nam wyjaśnić, jeśli jeszcze się tego nie nauczyłeś. To powinno być „piekło”, a nie „piekło”. Biorąc pod uwagę fakt, że grupie nie bardzo zależy na zasadach, ma to dla nas sens. „Tak, wiemy, że brakuje apostrofu, ale to ty go przegapisz. Nie mamy ”, mówią na stronie internetowej. Co więcej, film zatytułowany Hell’s Angels został wydany jeszcze przed uruchomieniem klubu motocyklowego.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.13.58

Gramatyczni Nerdowie nie muszą wskazywać brakującego apostrofu

Możesz kupić gadżety, aby ich wesprzeć

Członkom niezbyt podoba się fakt, że ludzie noszą insygnia Hells Angels, mimo że nie są ich częścią. Można jednak kupić ich towary, aby im pomóc. Klub motocyklowy prowadzi sklep wsparcia, który możesz wspierać, aby pokazać swoje uznanie dla ich stylu życia. To dobry sposób na pozyskanie funduszy do lokalnych kart. Kiedy sprzedają więcej towarów, mogą organizować więcej wydarzeń dla motocyklistów i członków.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.14.11

Możesz kupić gadżety, aby ich wesprzeć

Członkowie nie mogą używać nielegalnych substancji

Możesz być zszokowany, słysząc to, ponieważ wydaje się, że nie pasuje do ich reputacji twardzieli. Niezależnie od tego, co myślisz, klub motocyklowy wymaga od członków grupy zachowania trzeźwości. W rzeczywistości są surowi, jeśli chodzi o używanie wśród nich nielegalnych substancji. „Wszelki„ kontakt lub używanie [substancji] jest surowo zabroniony ”, podobnie jak używanie igieł„ dla przyjemności ””, mówi statut klubu w Toronto.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.13.03

Członkowie nie mogą używać nielegalnych substancji

Potrzebujesz ich pozwolenia na link do ich strony internetowej

To jeszcze jedna zasada którą możesz być zszokowany. Czy wiesz, że potrzebujesz wyraźnej pisemnej zgody, zanim umieścisz link do ich witryny internetowej? To tylko pokazuje, jak bardzo Hells Angels chroni członków. Oto, co strona ma do powiedzenia na ten temat: „Nie możesz tworzyć i / lub obsługiwać linków do tej witryny bez uprzedniej pisemnej zgody klubu motocyklowego Hells Angels. Taka zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie według własnego uznania Hells Angels MC ”.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.14.37

Potrzebujesz ich pozwolenia na link do ich strony internetowej

Osoby z zewnątrz nie mogą nosić oficjalnych gadżetów

Mimo że kibice klubu mogą kupować gadżety członkowie klubu to są jedynymi osobami, które mogą uprawiać oficjalne gadżety. Jest to zasada, którą Hells Angels traktują bardzo poważnie. Nigdy nie powinieneś nosić gadżetów, próbując podszyć się pod członka klubu motocyklowego. Jeśli kiedykolwiek zostaniesz przyłapany na tym, możesz spodziewać się z ich strony odwetu. Klub motocyklowy można wesprzeć, ale tylko wtedy, gdy zrobisz to dobrze.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.14.52

Osoby z zewnątrz nie mogą nosić oficjalnych gadżetów

Ich łaty są również święte

W miarę jak członkowie grupy rosną i przechodzą przez stopnie grupy otrzymują łatki. Przedmioty te są często postrzegane jako święte symbole, które należy traktować z najwyższym szacunkiem i troską. Członkowie Hells Angels muszą przestrzegać surowych zasad, jeśli chodzi o ochronę tych obiektów. W rzeczywistości krążą nawet plotki, że nie powinno się pozwalać lekarzom na przecinanie ich bez względu na wszystko.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.15.08

Ich łaty są również święte

Zgoda jest zawsze wymagana

Jak miło jest usłyszeć, że Hells Angels oczekują, że ich członkowie będą zawsze okazywać powściągliwość i szacunek? Może mieć bardzo słabą reputację, ale wymusza to ścisłe zasady dotyczące interakcji z kobietami. Członek zawsze musi uzyskać zgodę. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie kobiety. Hells Angels przestrzegają polityki zerowej tolerancji, jeśli chodzi o jakiekolwiek nawet obrażanie kobiet. Każdy członek, który to złamie tę zasadę będzie tego mocno żałował.

Zrzut Ekranu 2020 10 20 O 12.10.57

Zgoda jest zawsze wymagana

Reklama