Co się teraz dzieje z bohaterkami filmu “American Pie”?

Opublikowano 08/13/2020
Reklama

Był rok 1999, kiedy do kin wszedł film American Pie i natychmiast stał się hitem wśród nastolatków. Kochali go z powodu dowcipnych scen. Była to komedia, w której było dużo wulgarnych scen. Wszyscy wiemy jak The American Pie było znane w tamtych latach ale chcieliśmy napisać o kobietach z filmu, które przyczyniły się do powstania tej wspaniałej serii filmowej, oraz o tym, co wydarzyło się po sukcesie filmów. Artykuł informuje nas o tym, co stało się z ich życiem, i co robią po 20 latach.

Tara Reid – kiedyś

Tara Reid zagrała w filmie Vicky. Vicky była dziewczyną Kevina. Myślała, że ​​Kevin utrzymywał ich związek z powodu seksu. Mogliśmy zobaczyć, jak Kevin próbował naprawić rzeczy między nimi w większości części filmu. Miała też w filmie niezapomniane sceny, na przykład jak zapewniała ojca, że ​​przyjdzie na obiad. Później w serialu Vicky i Kevin zdecydowali się rozstać, ale nadal byli przyjaciółmi. Tara otrzymała po filmie tytuł Hot Girl, który trzymała przez kilka lat.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.21.35

Tara Reid – kiedyś

Tara Reid – teraz

Tara Reid zagrała w filmie The Big Lebowski, zanim pojawiła się w American Pie. Jednak nie była rozpoznawana przez ludzi, dopóki nie zagrała roli w American Pie. Tara nie miała udanej kariery po tym filmie. Wystąpiła jeszcze Sharknado, który był „najgorszym filmem wszechczasów”. Jednak aktorka American Pie miała swoje inwestycje biznesowe, takie jak restauracje i ubrania z Edem Hardym. Dziś nie ma żadnych projektów poza sequelami Sharknado.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.21.48

Tara Reid – teraz

Nikki Ziering – kiedyś

Nikki Ziering grała rolę oficer Krystal w filmie American Wedding. Oficer Krystal była egzotyczną tancerką i zakładała czarujący mundur policjanta. „Ukarze” każdą osobę, z którą będzie tańczyć. W filmie, Stifler zamówił tancerzy do swojego domu, ale rodzice odkryli ich. W tej części filmu funkcjonariuszka Krystal próbowała udawać prawdziwego policjanta. Wszyscy wiedzieliśmy, że odgrywanie dwóch różnych ról w filmie było wyzwaniem, ponieważ zmieniamy naszą osobowość, aby pasowała do naszego aktorstwa.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.28.41

Nikki Ziering – kiedyś

Nikki Ziering – teraz

Nikki Ziering była nadal aktywna w swojej karierze po filmie American Wedding. Wystąpiła w kilku filmach, takich jak Spring Break National Lampoon i Gold Diggers National Lampoon. Była także modelką i pojawiła się w Price is Right, gdzie była częścią „Barker’s Beauty”. Nikki występowała w wielu różnych programach telewizyjnych typu reality show. W życiu osobistym wyszła raz za mąż za Iana Zieringa, ale rozstali się w 2002 roku. Po rozstaniu z Ianem miała długi związek z Rickiem Reynoldsem.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.28.53

Nikki Ziering – teraz

Alyson Hannigan – kiedyś

Alyson Hannigan grała Michelle w American Pie. Michelle była kochana przez widzów. Jej rolą była szalona obozowa kujonka i ostatnia deska ratunku Jima na bal maturalny. Wiedzieliśmy z filmu, że lubi Tall Oaks Band Camp, ponieważ dużo mówiła o tym mówiła. Michelle powiedziała Jimowi, że chce grać na flecie i czego doświadczyła w obozie. Michelle miała pozytywną i nieustraszoną osobowość. Później w filmie Jim zdecydował się poślubić Michelle.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.43.49

Alyson Hannigan – kiedyś

Alyson Hannigan – teraz

Alyson Hannigan jest rozpoznawana przez ludzi, grała Willow Rosenberg w programie telewizyjnym Buffy the Vampire Slayer and Lily in How I Met Your Mother. Odniosła sukces jako aktorka, a jej majątek netto wynosi osiemnaście milionów dolarów. Alyson jest obecnie żoną Alexis, którą poznała w filmie Buffy. Para ma dwie urocze córki o imieniu Satyana Marie i Keeva Jane. Można powiedzieć, że aktorka wiedzie wygodne i szczęśliwe życie ze swoją rodziną.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.44.03

Alyson Hannigan – teraz

Ali Cobrin – kiedyś

Ali Cobrin była znana jako Kara w American Reunion. Jim zobaczył, że Kara wyszła z sąsiedniego domu. Kiedy Kara zobaczyła, że ​​Jim się na nią gapi, zawołała Jima i przytuliła go. Jim opiekował się nią, gdy była młoda. Kara zapytała, czy mógłby uczestniczyć w jej 18. urodzinach, a Jim nie miał czasu odmówić, gdy zadzwonił do niej AJ, jej okropny chłopak. Na przyjęciu Jim wdał się w bójkę z AJ, a później Kara uwodziła Jima, ale odmówił jej. Zamiast tego Jim udzielił Kara ojcowskiej rady.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.49.14

Ali Cobrin – kiedyś

Ali Cobrin – teraz

Ali Cobrin zaczęła tańczyć, gdy była mała. W młodym wieku uczyła się i trenowała na baletnicę. Później startowała w igrzyskach olimpijskich juniorów. Ali zdecydowała się studiować w Chicago Academy of the Arts i zmieniła kierunek na teatr muzyczny. Pojawiła się w kilku niezależnych filmach, a jednym z nich był Connected. Aktorka American Pie czasami pojawiała się w Hollywood. Była również aktywna na kontach społecznościowych, gdzie wypowiadała się na temat praw człowieka i ochrony środowiska.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.49.21

Ali Cobrin – teraz

Jennifer Coolidge – kiedyś

Jennifer Coolidge grała Jeanine, lepiej znaną jako „Mama Stiflera”. Była znaczącą postacią w filmie American Pie. Nikt nie mógł porównać, do nikogo jak wspaniała była Jennifer w filmie. Była obrazem wszystkich męskich fantazji, w których była postrzegana jako kusząca starsza kobieta. Wszyscy byliśmy świadomi, że mama Stiflera była wulgarną, ale sympatyczną postacią w serialu. Byliśmy również ją zachwyceni, ponieważ mogliśmy zobaczyć, jak bardzo interesowała się Finchem.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.55.14

Jennifer Coolidge – kiedyś

Jennifer Coolidge – teraz

Jennifer Coolidge została znana jako „mama Stiflera”, co oznaczało już generalnie niezwykle kuszącą starszą kobietę z American Pie. Jednak zwróciła też uwagę widzów, kiedy zagrała w Legally Blonde. Jennifer pojawiła się także w programach telewizyjnych, takim jak Friends, Inside Amy Schumer, The Closer i wielu innych. Mówi: „Zawsze będę, nawet na łożu śmierci, mamą Stiflera. I tak. Nie przeszkadza mi to. ” Jest w porządku z tym, że zawsze będzie niezapomnianą postacią z filmu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 06.55.26

Jennifer Coolidge – teraz

Mena Suvari – kiedyś

Mena Suvari, która grała Heather, była symbolem pokusy w filmie American Beauty, podczas gdy w American Pie zachowywała się jak nieszkodliwa uczennica, z którą był Oz. Oz zaczął mieć uczucia do Heather, mimo że chciał tylko wypełnić pakt chłopaków. W kolejnej części Heather poleciała do Francji i miała tam serię wydarzeń, które zakończyły ten związek.. Jednak wciąż była w sercu Oza, a w następnym sequelu zaczęła z nim mieszkać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.06.44

Mena Suvari – kiedyś

Mena Suvari – teraz

Mena Suvari miała bogatą karierę jako aktorka. Wystąpiła w innych filmach Hollywood. Aktorka była także fanką i można ją było zobaczyć także w World Poker Tour. Wszyscy wiedzieliśmy, że Suvari była amerykańską pięknością, i zagrała w American Horror Story, a nawet Chicago Fire. W życiu osobistym była mężatką, ale rozwiodła się już nie raz. Mena została modelką w Lacome i działała w wielu organizacjach charytatywnych, takich jak End Violence Against Women. Organizacja charytatywna miała pomagać młodym dorosłym i dawała im narzędzia do ochrony przed wykorzystywaniem.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.08.20

Mena Suvari – teraz

January Jones – kiedyś

January Jones zagrała Cadence. Nie była główną postacią w sequelu, ale nie mogliśmy zapomnieć jej roli w American Wedding. To była scena na ślubie Jima i Michelle, a ona występowała jako siostra Michelle. Stifler próbował dodać ją do swojej listy celów, a później ona się w nim zakochała. Jednak rozstali się po ślubie. Postać Jonesa nie była oryginalną postacią American Pie, ale była postrzegana jako głupstwo ze strony reżysera.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.14.15

January Jones – kiedyś

January Jones – teraz

January Jones była jedną z aktorek w American Pie, która odniosła sukces. Stała się znaną celebrytką po filmie, takim jak Mad Men, w którym grała Betty. Jones znalazła się na liście „najpiękniejszych ludzi”, mimo że miała wtedy 42 lata. January była częścią hollywoodzkiego dramatu, kiedy urodziła swoje dziecko w 2011 roku, nie mówiąc, kto był ojcem dziecka. Wcześniej pojawiła się w The Last Man on Earth, a nawet dostała szansę jako gość w serialu Netflix The Politician and Spinning Out.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.14.28

January Jones – teraz

Denise Faye – kiedyś

Denise Faye zagrała Danielle w American Pie 2 i pojawiła się w napisach końcowych American Reunion. Chłopaki mieli wiele opinii, na przykład o tym, jak Danielle i Amber są w sobie zakochane. Ich spekulacje były słuszne, że dziewczyny się uwielbiały. Chłopaki byli zadowoleni, gdy dowiedzieli się prawdy i oszaleli z tego powodu. Stiffler płakał ze szczęścia, kiedy spędzał czas z dwiema pięknymi kobietami w tym samym czasie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.16.06

Denise Faye – kiedyś

Denise Faye – teraz

Denise Faye została uznana za wielokrotnie nagradzaną choreografkę tańca, kiedy wciąż nie grała w American Pie. Była utalentowaną tancerką, która tworzyła choreografię do trasy Cher’s Dressed to Kill. Była za to nominowana do nagrody Fred i Adele Astaire. Denise była także choreografem, który wykonał ruch taneczny Jennifer Aniston w We’re the Millers. Faye stworzyła również choreografię w musicalach na Broadwayu, takich jak Guys and Dolls, a nawet musicalu na Broadwayu, w Chicago.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.16.19

Denise Faye – teraz

Arielle Kebbel – kiedyś

Elyse Houston znana jako Elyse, była główną postacią w American Pie: Band Camp. Była częścią marszowego zespołu grającego na bębnie. Na początku była napiętą młodą kobietą, ale gdy latem poczuła się komfortowo, rozluźniła się i pokazała swoją prawdziwą osobowość. W czasach licealnych Matt był powodem, dla którego wszystkie instrumenty zespołu były spryskiwane gazem pieprzowym. Elyse powiedziała dyrektorowi, co zrobił Matt. Później zaczęli się ze sobą umawiać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.20.50

Arielle Kebbel – kiedyś

Arielle Kebbel – teraz

Arielle Kebbel była znaną aktorką i modelką, która występowała w największych programach telewizyjnych i filmach. Mogliśmy ją zobaczyć w wielu filmach, takich jak John Tucker must Die, True Blood, Gilmore Girls, The Vampire Diaries. Ballers i wiele innych. Zanim Arielle odniosła sukces w swojej karierze, aktorka była modelką na pełen etat i pojawiała się w magazynach takich jak Men’s Health, Maxim i FHM. Poprzedni film, w którym grała to Fifty Shades Freed. Mogliśmy ją również zobaczyć w Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 07.21.01

Arielle Kebbel – teraz

Shannon Elizabeth – kiedyś

Shannon Elizabeth, która grała Nadię w American Pie, była atrakcyjną uczennicą na wymianie z Czech, gdzie miała fetysz na maniaków. Shannon miał niezapomniany charakter w American Pie. W jednej części filmu nie mogliśmy zapomnieć, kiedy aktorka próbowała skusić Jima do striptizu po tym, jak przyłapała go na oglądaniu magazynu dla dorosłych. Nadia miała wspaniały wygląd. Jednak Jim nie był w stanie nic zrobić z Nadią z powodu niepewności siebie i był rozczarowany, gdy przegapił okazję.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 08.58.57

Shannon Elizabeth – kiedyś

Shannon Elizabeth – teraz

Shannon Elizabeth miała osobowość dzięki swojej postaci w American Pie i niewątpliwie przyciągała wzrok w świecie Hollywood. Aktorka American Pie otrzymała różne projekty dla modelek, a także pojawiła się w kilku filmach i programach telewizyjnych. Dostała niewielką rolę w filmach takich jak Love Actually, The Outsider, Just Shoot Me! I wielu innych. Shannon pracowała również dla organizacji charytatywnej Animal Avenger, w której szukała domów dla porzuconych zwierząt. Jednak nie była już aktywna w swojej karierze.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 08.59.14

Shannon Elizabeth – teraz

Joelle Carter – kiedyś

Joelle Carter zagrała rolę Natalie w filmie American Pie. Natalie została sparowana z Jimem. Była taka scena, w której Natalie była w akademiku Jima podczas studiów. Ojciec Jima przyszedł do akademika, w którym się znajdowali, usiadł na łóżku i rozmawiał z parą, za to matka Jima przyszła i spanikowała. Później rodzice Natalie również przyszli do akademika, co było zabawnym sposobem na rozpoczęcie filmu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.00.39

Joelle Carter – kiedyś

Joelle Carter – teraz

Joelle Carter kontynuowała karierę aktorską. Mogliśmy zobaczyć, jak gra rolę w „Sprawiedliwości”. CSI: Miami, Cold Case, Body of Proof, Grey’s Anatomy i Chicago Justice. Aktorka pojawiła się także w takich filmach jak Kiedy będę kochany, Pokój 314, To nie ty, To ja i Życie. W życiu osobistym aktorka The American Pie była poślubiona z Andy Bates. Joelle żyje szczęśliwie razem ze swoim mężem i córką o imieniu Luna.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.00.55

Joelle Carter – teraz

Natasha Lyonne – kiedyś

Natasha Lyonne zagrała Jessicę w American Pie. Jessica była przyjaciółką Vicky. W jednej scenie Finch próbował ją przekupić, by rozpowszechniła informacje o jego dojrzałym podejściu do seksu. Miał nadzieję, że w ten sposób uda mu się znaleźć dziewczynę na randkę przed balem. Jessica pomogła także Kevinowi i Vicky w ich związku. W następnym filmie American Pie aktorka dostała małą rolę. Jej rola w filmie polegała na próbie odniesienia sukcesu w gangu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.06.31

Natasha Lyonne – kiedyś

Natasha Lyonne – teraz

Natasha Lyonne miała najbardziej udaną karierę w obsadzie American Pie. Aktorka American Pie dostała główną rolę w innych filmach, takich jak „Jestem cheerleaderką”. Natasha dostała dobre propozycje wśród aktorów American Pie. Aktorce zaproponowano występowanie zarówno w filmach komediowych, jak i dramatycznych. W życiu osobistym jej serce było chore i musiała przejść operację na otwartym sercu. Obecnie Natasha wystąpuje w serialu Netflix Orange Is the New Black, grając Nicky i przyniosła do domu kilka nagród za swóją rolę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.06.46

Natasha Lyonne – teraz

Beth Behrs – kiedyś

Beth Behrs zasłynęła z roli Heidi w American Pie: The Book of Love. Rob był zainteresowany Heidi i niezliczoną ilość razy próbował wyznać jej swoje uczucia. To było niefortunne, że tej dwójce ciągle nie wychodziło. Stifler popchnął Roba, aby wyznał, co czuje do Heidi, ostrzegając go, że jeśli tego nie zrobi, Stifler to zrobi. Heidi ostatecznie zgodziła się spotkać z Robem później tego wieczoru i powiedziała, że ​​czuje do niego to samo.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.06.59

Beth Behrs – kiedyś

Beth Behrs – teraz

Beth Behrs była popularną aktorką, najbardziej rozpoznawalną dzięki swoją roli w serialu CBS zatytułowanym 2 Broke Girls. Pierwsza rola filmowa Beth Behrs miała miejsce, gdy zagrała rolę Heidi w American Pie Presents: The Book of Love. To był siódmy film American Pie. Aktorka zagrała także pomniejsze role gościnne w wielu programach telewizyjnych, takich jak Castle i NCIS: Los Angeles. Beth Behrs wręczyła Academy of Country Music Awards w zeszłym 2013 roku. Aktorka była zaręczona z Michaelem Gladisem i nakręcili razem krótki film zatytułowany The Argument.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.07.10

Beth Behrs – teraz

Jennifer Holland – kiedyś

Jennifer Holland zagrała rolę cheerleaderki imieniem Ashley w filmie American Pie Presents: The Book of Love. Ashley była blisko Alyson i Amy. Marshal Lube był jednym z głównych bohaterów, który podkochiwał się w Ashley. Jednak cheerleaderka spotykała się z Robem. Pomimo trójkąta miłosnego marszałek Lube zwyciężył i powiedział Ashley, jak bardzo do niej czuje. Ashly płakała z radości i zgodziła się z nim umówić. Oboje nawiązali intymny związek, a Lube żył długo i szczęśliwie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.22.17

Jennifer Holland – kiedyś

Jennifer Holland – teraz

Jennifer Holland była piękną aktorką, która grała rolę Ashley w filmie American Pie. Celebrytka była również dobrze znana ze swoich ról w American Horror Story, Bones, Cougar Town, Rizzoli & Isles, Sun Records i The Glades. Jennifer Holland miała również małe gościnne występy w serialach telewizyjnych, takich jak CSI: Miami i Drake & Josh. Kiedy śledziliśmy jej zdjęcia na Facebooku, było oczywiste, że spotykała się z innym aktorem o imieniu James Gunn. Całowali się na premierze Thora na jednym ze swoich wspólnych zdjęć.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.22.28

Jennifer Holland – teraz

Molly Cheek – kiedyś

Molly Cheek wcieliła się w rolę nieszczęsnego świadka w jednej ze znaczących scen w American Pie. Aktorka występowała jako matka Jima, pani Levenstein. Noah, ojciec Jima, zawsze zawstydzał dzieciaka radami i przemowami, podczas gdy pani Levenstein była przedstawiana jako opiekuńcza i tolerancyjna wobec różnych akcji Jima. Pozostała spokojna, ​​mimo że jej słynna szarlotka była niszczona i zwykle widziano ją, jak pocieszała Jima i radziła Noah, aby był spokojny. Pani Levenstein odegrała niewielką rolę w jednej z kontynuacji, ale nigdy więcej jej nie widziano.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.22.38

Molly Cheek – kiedyś

Molly Cheek – teraz

Molly Cheek pojawiła się w Hollywood w latach 70. i zagrała w niezliczonych filmach i programach telewizyjnych. Niektóre z jej znaczących ról to Harry and the Hendersons i The Gary Shandling Show. Molly Cheek stale pojawiała się odgrywając główne role w popularnych programach telewizyjnych, takich jak Cold Case, Diagnosis Murder, Family Ties, Murder, She Wrote i St. Elsewhere. Po American Pie aktorka pojawiła się także w filmach A Lot Like Love i Drag Me to Hell. Molly Cheek pochodziła z Connecticut, ale teraz mieszka w Los Angeles.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.22.48

Molly Cheek – teraz

Dania Ramirez – kiedyś

Dania Ramirez pojawiła się niestety tylko raz w filmie American Pie Reunion. Zagrała rolę Seleny, byłej przyjaciółki Michelle i jej najlepszej koleżanki z klasy. Selena była także byłą członkinią zespołu Tall Oaks Band Camp. Biorąc pod uwagę intensywne znaczenie obozu w kontekście rozwoju relacji Jima i Michelle, wystarczył jeden występ z dawnych dobrych czasów zespołu, aby Danie Ramirez znalazła się w American Pie Hall of Fame.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.20

Dania Ramirez – kiedyś

Dania Ramirez – teraz

Dania Ramirez była dominikańsko-amerykańską aktorką, która była rozpoznawalna głównie dzięki roli Alexa w Entourage, Biancki w ostatnim sezonie The Sopranos i Herrery w Heroes. Aktorka grała także rolę Callisto, jednej z serii filmów X-Men zatytułowanej The Last Stand. Dominikańsko-amerykańska aktorka urodziła się w Santo Domingo i miała przerwę, kiedy zagrała w teledyskach dla De La Soul, Jay Z, Santana i innych. Dania Ramirez ma dwóch synów i córkę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.28

Dania Ramirez – teraz

Katrina Bowden – kiedyś

Katrina Bowden zagrała rolę Mii podczas swojego pierwszego występu w Reunion American Pie, gdzie zagrała zaabsorbowaną sobą dziewczynę – supermodelkę, Oza po jego zerwaniu z Heather. Mia była instrumentem odnowienia relacji między Heather i Oz i ostatecznego ponownego ich związku. Katrina Bowden była w stanie rozpocząć karierę po filmie. Mia była odpowiedzialna za plotkę, że John lubił Oza, kiedy zapytała: „kto chce zobaczyć, jak moje dziecko potrząsa swoim łupem?” Na co John odpowiada: „Wiem, że tak!”

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.34

Katrina Bowden – kiedyś

Katrina Bowden – teraz

Katrina Bowden była rozpoznawana głównie za rolę Cerie w hitowym serialu telewizyjnym Tiny Fey zatytułowanym 30 Rock. Po filmie aktorka zaznaczyła swoje imię w telewizji, wykorzystując swoją kluczową rolę w serialu, wcielając się w szokująco piękną, ale niekompetentną sekretarkę dla zespołu 30 Rock. Katrina Bowden miała także gościnne występy w Law & Order, New Girl i One Life to Live. Aktorka była żoną Bena Jorgensena, muzyka z zespołu Armour for Sleep.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.39

Katrina Bowden – teraz

Lisa Arturo – kiedyś

Lisa Arturo zagrała Amber w American Pie 2 i chociaż grała niewielką rolę, została zapamiętana, ponieważ była zabawna. Amber zawsze była widziana u boku Danielle, jej najlepszej przyjaciółki, a chłopaki myśleli, że Amber i Daniel są w sobie zakochane. Chłopaki zaczęli wierzyć, że obie wolały kobiety zamiast ich, ale okazało się, że lubią mężczyzn i kobiety. Amber i Danielle miały niespodziankę dla Stifflera pod koniec filmu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.45

Lisa Arturo – kiedyś

Lisa Arturo – teraz

Lisa Arturo kontynuowała karierę aktorską po roli w American Pie 2 i zagrała w niezliczonych serialach, takich jak 90210, Bones, Charmed, CSI: Crime Scene Investigation, Joey i Las Vegas. Aktorka nie była tak aktywna w aktorstwie od 2016 roku, a ludzie zaczęli myśleć, że robi sobie przerwę. Lisa Arturo była wielką orędowniczką praw zwierząt i w wolnym czasie pomagała w ratowaniu psów z ulic Los Angeles w Kalifornii.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.51

Lisa Arturo – teraz

Alexis Thorpe – kiedyś

Alexis Ann Thorpe, amerykańska aktorka. Najbardziej znana jest z grania w Rianną Miner w telenoweli The Young and the Restless. Alexis Thorpe miała całkiem solidne CV, kiedy w 2003 roku zaproponowano jej niewielką rolę Jennifer w filmie American Wedding. Aktorka rozpoczęła karierę filmową w Przygodach Rocky’ego i Bullwinkle’a, zanim zagrała rolę Rianny Miller w wielu odcinkach The Young i Niespokojny. Alexis Thorpe mogła również wystąpić gościnnie jako ona sama w przebojowym serialu telewizyjnym z lat 90. pt. Friends.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.30.56

Alexis Thorpe – kiedyś

Alexis Thorpe – teraz

Kariera aktorska Alexis Thorpe trwała nadal, a aktorka została uznana głównie za rolę Cassie Brady w popularnej telenoweli zatytułowanej Days of Our Lives. Program telewizyjny zadebiutował w 1965 roku i miał ponad 10 000 odcinków. Alexis Thorpe pojawiła się w 228 odcinkach i chociaż nie jesteśmy świetni w matematyce, wydawało się, że to całkiem sporo występów. Po tym, jak Alexis Thorpe skończył w Days of Our Lives, aktorka zagrała w Nip / Tuck, The Man from Earth i zagrała w House, M.D.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.01

Alexis Thorpe – teraz

JoAnna Garcia – kiedyś

JoAnna Garcia pojawiła się tylko w jednej scenie, ale była to scena kluczowa. Była to pierwsza kontynuacja filmu, w której grała rolę uczennicy East Great Falls, która była obecna na jednym z przyjęć Stiflera. Jej bohaterka upiła się i spotkała Stiflera w ogrodzie za domem. „Christy” wykonał krok w jego kierunku i sytuacja powoli stała się sprośna. Wkrótce rzeczy zmieniły się w klasyczne teksty z American Pie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.05

JoAnna Garcia – kiedyś

Joanna Garcia – teraz

JoAnna Garcia zasłynęła swoim występem w American Pie 2, mimo że była już widziana w innych projektach aktorskich. Joanna Garcia była teraz stałą aktorką w Hollywood. Często występowała gościnnie w programie telewizyjnym Once Upon a Time jako syrena Ariel i grała główną rolę w serialu The Astronauts Wives Club. JoAnna Garcia spotykała się z przyjacielem Justina Timberlake’a z dzieciństwa, ale teraz jest żoną Nicka Swishera, baseballisty. Aktorka dołączyła do organizacji, której celem jest nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka na całym świecie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.10

JoAnna Garcia – teraz

Eden Riegel – kiedyś

Eden Riegel zagrała Sare, licealistkę w American Pie. Postać Edena pojawiła się także tylko w scenie takiej jak Katrina Bowden. Jednak rola, którą grała, była istotną częścią historii. Jeśli obejrzeliśmy film, pomogła American Pie w swoim występie i była to najbardziej wulgarna scena, jaką mogliśmy kiedykolwiek obejrzeć. Mogliśmy powiedzieć, że American Pie był filmem, w którym występowały różne znane osobistości, które odegrały rolę w filmie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.15

Eden Riegel – kiedyś

Eden Riegel – teraz

Ludzie rozpoznali Eden Riegel jako Biancę z telenoweli All My Children. Jej występ spotkał się z pochwałą krytyków, którzy przyczynili się do powstania tego serialu. To był punkt zwrotny w telewizji, kiedy zaprezentowała wyjątkowe przedstawienie, o którym ludzie nie mogli zapomnieć. Aktorka pojawiła się w kilku projektach w roku 2000, a także w 2013 roku. Eden była również lektorem i występowała gościnnie w różnych programach telewizyjnych.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.23

Eden Riegel – teraz

Rebecca de Mornay – kiedyś

Rebecca de Mornay grała w filmie panią Finch lub matkę Fincha. Pani Finch była niezapomnianą postacią w filmie. Jej rolą była kusząca starsza kobieta jednocześnie mama Fincha, którą każdy, kto oglądał film, będzie już zawsze pamiętał. Po serii wydarzeń w filmie zainteresowała się Stiflerem. Jej postać była chyba najbardziej sprośną postacią w filmie, a także chyba stworzyła najbardziej ikoniczną rolą w filmie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.27

Rebecca de Mornay – kiedyś

Rebecca de Mornay – teraz

Rebecca de Mornay weszła do branży w latach 80. i odniosła sukces jako osobowość. Największym hitem, jaki zrobiła w branży filmowej, była gra Lany w ryzykownym biznesie i została doceniona przez ludzi dzięki tej roli. Aktorka była aktywna w swojej karierze w latach 80. i 90. Mogliśmy ją zobaczyć w filmach takich jak Uciekający pociąg i Ręka, która kołysze kołyskę. W American Pie grała matkę chłopca o imieniu Finch, podobnie jak inne starsze aktorki Hollywood.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.32

Rebecca de Mornay – teraz

Deborah Rush – kiedyś

To już ostatnia z bohaterek z sagi filmów.
Deborah Rush zagrała Mary Flaherty jako matka Michelle w American Wedding. Devorah była hollywoodzką legendą, która odegrała rolę w filmie. Wiedzieliśmy, że Deborah była profesjonalną gwiazdą Hollywood, w której miała duże doświadczenie w swojej karierze. Mogliśmy powiedzieć, że granie w filmie było dla niej bułką z masłem i podniosło jej reputację. Legenda Hollywood była także tradycją Holly-weterana jako rodzic.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 09.31.37

Deborah Rush – kiedyś

Deborah Rush – teraz

Deborah Rush stała się legendą Hollywood i Broadwayu. Była także nominowana do Tony Awards za musical Noises Off. Aktorkę można było zobaczyć w Ostatnich dniach Judasza Iskarioty, a nawet w Purpurowej róży z Kairu Wooda Allena. Aktorka American Pie stała się rozpoznawalna nie tylko po występie w filmie i świetnym śpiewaniu, ale także miała rodzinę celebrytów. Mąż Debory był znany jako syn popularnego prezenterki wiadomości Waltera Cronkite.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 10.13.12

Deborah Rush – teraz

Reklama