Filmde Ortaya Çıktıktan Sonra Amerikan Pastasının Bayanları Nerede?

Yayinlanma tarihi 09/15/2020
Reklam

1999’da Amerikan Pastası bir tiyatroda gösterildi ve bazı esprili eylemler nedeniyle filmi sevdiğimizi söyleyebiliriz. Çok fazla saygısızlık ve kaba sahneleri olan bir tiyatro komedi dizisiydi. Amerikan Pastasının o dönemdeki insanlarla nasıl ünlü olduğunu biliyorduk, ancak dizinin katkıda bulunan ve muhteşem bir film dizisine dönüşen kadınları hakkında konuşmak istiyoruz. Filmlerin başarısından sonra neler olduğu hakkında da konuşabiliriz. Makale, 20 yıl sonra yaşamlarına ne olduğu konusunda bizi bilgilendirecekti.

Tara Reid – Sonra

Tara Reid filmde Vicky rolünü üstlendi. Vicky, Kevin’in kız arkadaşıydı. Kevin’in seks yüzünden ilişkilerini koruduğunu düşünüyordu. Kevin’in filmin çoğunda aralarındaki şeyleri nasıl düzeltmeye çalıştığını görebiliyorduk. Filmde ayrıca babasına yemeğe geleceği konusunda nasıl güvence verdiği gibi unutulmaz sahneler vardı. Gösteride daha sonra Vicky ve Kevin ayrılmaya karar verdiler, ancak yine de birbirleriyle dost oldular. Tara, birkaç yıl boyunca düzenlediği filmde Hot Girl unvanını aldı.

Tara Reid – Then

Tara Reid – Şimdi

Tara Reid, American Pie’da görünmeden önce The Big Lebowski filmindeydi. Ancak, Amerikan Pastası’nda rol oynayana kadar insanlar tarafından en az tanınan kişiydi. Tara’nın American Pie filminden sonra oyuncu olarak başarılı bir kariyeri yoktu. “Tüm zamanların en kötü filmi” olan Sharknado filminde rol aldı. Ancak, Amerikalı Pie oyuncusu, Ed Hardy’le birlikte restoranlar ve kıyafetler gibi iş yatırımlarına sahipti. Bugün Sharknado’nun devamı dışında hiçbir projesi yoktu.

Tara Reid – Now

Nikki Ziering Then

Nikki ziering – sonra

Nikki Ziering, Amerikan Düğünü filminde Memur Krystal olarak oynadı. Memur Krystal, Egzotik bir dansçıydı ve büyüleyici bir polis memuru üniforması giyecekti. Dans edeceği herkesi “cezalandıracak”. Filmde Stifler dansçıları yerlerini aldı, ancak ebeveynleri onları keşfetti. Filmin bu bölümünde, Memur Krystal gerçek bir polis memuru olarak hareket etmeye çalıştı. Bir filmde iki farklı rol oynamanın, kişiliğimizi oyunculuğa uyacak şekilde nasıl değiştireceğimiz nedeniyle zorlayıcı olduğunu biliyorduk.

Nikki Ziering Then

Nikki Ziering – Şimdi

Nikki Ziering, Amerikan Düğünü’nden sonra kariyerinde hala aktifti. National Lampoon’un Bahar Tatili ve National Lampoon’un Gold Diggers’ı gibi birçok filmde izlendi. Aynı zamanda bir modeldi ve “Barker’ın Güzelliği” nin bir parçası olduğu Fiyat Doğru mu? Nikki birçok farklı gerçeklik televizyon programında yer aldı. Kişisel yaşamında bir zamanlar Ian Ziering ile evlendi, ancak 2002’de ayrıldı. Ian ile yollarını ayırdıktan sonra Rick Reynolds ile uzun bir ilişkisi vardı.

Nikki Ziering – Now

Alyson Hannigan Then

Alyson Hannigan – Sonra

Alyson Hannigan, American Pie’da Michelle rolünü oynadı. Düz-se bile o bir underdog olduğunu biliyordu Michelle izleyiciler tarafından sevildi. Rolü vahşi bir kamp nerd ve balo için Jim’in son çare oldu. Filmde Tall Oaks Band Kampını sevdiğini biliyorduk çünkü Band Camp hakkında çok konuştu. Michelle, Jim’e flüt çalmak istediğini veya kampta yaşadıklarını söyledi. Michelle’in olumlu ve korkusuz bir kişiliği vardı. Filmin ilerleyen kısımlarında Jim, Michelle ile evlenmeye karar verdi.

Alyson Hannigan Then

Alyson Hannigan – Now

Alyson Hannigan – Şimdi

Alyson Hannigan, Vampir Avcısı Buffy ve Annenizle Nasıl Tanıştığım’da Lily adlı TV şovunda Willow Rosenberg’i canlandırdığında insanlar tarafından tanındı. Oyuncu olarak başarılı bir kariyere sahipti ve net değeri onsekiz milyon dolardı. Alyson şu anda Buffy filminde tanıştığı Alexis ile evliydi. Çiftin Satyana Marie ve Keeva Jane adında iki sevimli kızı var. Aktrisin ailesi ile rahat ve mutlu bir yaşam sürdüğünü söyleyebiliriz.

Alyson Hannigan – Now

Ali Cobrin Then

Ali Cobrin – Sonra

Ali Cobrin, Amerikan Buluşması’nda Kara olarak biliniyordu. Jim, Kara’nın komşu evinden çıktığını gördü. Kara, Jim’in ona baktığını görünce Jim’i çağırdı ve ona sarıldı. Jim’in gençken ona bebek baktığını hatırlamasına izin verdi. Kara, 18. doğum gününe gidip gelemeyeceğini sordu ve Jim, korkunç erkek arkadaşı AJ onu aradığında reddedecek vakti yoktu. Partide Jim, AJ ile kavgaya yakalandı ve daha sonra Jim’i baştan çıkardı, ancak reddedildi. Jim bunun yerine Kara’ya biraz babalık tavsiyesi verdi.

Ali Cobrin Then

Ali Cobrin – Now

Ali Cobrin – Şimdi

Ali Cobrin dans etmeye küçükken başladı. Genç yaşta bir balerin olarak öğretildi ve eğitildi. Daha sonra Genç Olimpiyatlarda yarıştı. Ali, Chicago Sanat Akademisi’nde okumaya karar verdi ve ana dalını müzikal tiyatroya dönüştürdü. Birkaç bağımsız filmde izlenirdi ve bunlardan biri Bağlandı. Amerikan Pastası oyuncusu bazen Hollywood’da ortaya çıktı. Ayrıca insan hakları ve çevre koruma konusunda vokal yaptığı sosyal hesaplarda da aktifti.

Ali Cobrin – Now

American Reunion: Day 04

Jennifer Coolidge – Sonra

Jennifer Coolidge “Stifler’ın Annesi” olarak bilinen Jeanine rolünü oynadı. Amerikan Pastası’nda önemli bir karakterdi. Kimse Jennifer’ın filmde ne kadar harika olduğunu kıyaslayamadı. Cazip bir yaşlı kadın olarak görülebileceği tüm erkeklerin fantezilerinin imajıydı. Ve hepimiz Stifler’ın annesinin dizide kaba ama sempatik bir karakter olduğunun farkındaydık. Finch ile nasıl aşk ilgisi olduğunu görebildiğimiz için de çok mutlu olduk.

American Reunion: Day 04

World Premiere Of “Like A Boss”, New York, USA 07 Jan 2020

Jennifer Coolidge – Şimdi

Jennifer Coolidge, Amerikan Pastası’nda aşırı derecede çekici bir yaşlı kadın anlamına gelen “Stifler’ın annesi” olarak tanındı. Ancak, Legally Blonde’da rol aldığı sırada izleyicilerin dikkatini çekmişti. Jennifer ayrıca Friends, Inside Amy Schumer, The Closer ve çok daha fazlası gibi bir TV programında yer aldı. Kendi kendine, “Her zaman, ölüm yatağımda bile olacağım.” Stifler’ın annesi. Ve evet. Bununla iyiyim. ” Dizide her zaman unutulmaz bir karakter olacağı konusunda iyiydik.

World Premiere Of "Like A Boss", New York, USA 07 Jan 2020

Mena Suvari Then

Mena Suvari – Sonra

Heather’ı oynayan Mena Suvari, Amerikan Güzeli’nde cazip bir figürdü, Amerikan Pastası’nda ise Oz tarafından tarihlenen zararsız bir okul kızı gibi davrandı. Ancak, sadece erkeklerin anlaşmasını gerçekleştirmek istemesine rağmen Heather ile duygularını hissetmeye başladı. Başka bir devamında Heather Fransa’ya uçtu ve o anı kesintiye uğratan bir dizi olay vardı. Ancak, hala Oz’un kalbini yakaladı ve bir sonraki devamında komedi arayışından sonra onunla yaşamaya başladı.

Mena Suvari Then

Mena Suvari – Now

Mena Suvari – Şimdi

Mena Suvari oyuncu olarak müreffeh bir kariyere sahipti. Farklı bir Hollywood filminde rol aldı. Aktris de bir hayranıydı ve Dünya Poker Turunda da görülebilir. Hepimiz Suvari’nin bir Amerikan güzelliği olduğunu biliyorduk, ancak bir Amerikan Korku Hikayesi ve hatta Chicago Ateşi’nde hareket edecekti. Kişisel yaşamında evliydi ama sadece bir kez değil iki kez boşandı. Mena, Lacome’da bir model oldu ve Kadınlara Karşı Son Şiddet gibi birçok hayır kurumunda aktif. Hayırseverlik genç yetişkinlere yardımcı olacak ve onlara istismara karşı korunmaları için bir araç sunacaktır.

Mena Suvari – Now

January Jones Then

Ocak Jones – Sonra

Ocak Jones, Cadence’ın devam filminde birincil bir karakter olmadığı için oynadı, ancak Amerikan Düğünü’ndeki rolünü unutamadık. Jim ve Michelle’in düğünündeki sahneydi ve Michelle’in kız kardeşi gibi davranıyordu. Stifler onu hedef listesine alıp eklemeye çalıştı ve daha sonra ona aşık oldu. Ancak düğünden sonra ayrıldılar. Jones’un karakteri Amerikan Pastası’nın özgün bir karakteri değildi, ancak yazarın bir parçası olarak görülüyordu.

January Jones Then

Ocak Jones – Şimdi

Ocak Jones, Amerikan Pastası’ndaki başarılı oyunculardan biriydi. Betty olarak oynadığı Mad Men gibi filmin ardından tanınmış bir ünlü oldu. Jones, 42 yaşında olmasına rağmen “en güzel insanlar” listesindeydi. Ocak 2011’de çocuğunun kim olduğunu söylemeden çocuğunu doğururken bir Hollywood dramasının bir parçasıydı. Daha önce, Dünyadaki Son Adam’ı ortaya çıkardı ve hatta Netflix’in The Politician ve Spinning Out gösterisinde konuk olma şansı yakaladı.

January Jones – Now

January Jones – Now

Denise Faye – Sonra

Denise Faye, American Pie 2’de Danielle’i canlandırdı ve American Reunion son kredilerinde görülüyordu. Adamların Danielle ve Amber’in birbirlerine nasıl aşık oldukları gibi birçok fikri vardı. Ancak, spekülasyonlar doğruydu ve iki kızın birbirlerine bayıldıkları doğru. Çocuklar gerçeği öğrendiklerinde memnundular ve gerçek yüzünden çıldırdılar. Stiffler aynı anda iki güzel hanımla kaliteli zaman geçirdiği için mutluluktan dolayı ağlıyordu.

Denise Faye Then

Denise Faye Then

Denise Faye – Şimdi

Denise Faye, Amerikan Pastası’nda hala bir rolü olmadığında ödüllü bir dans koreografı olarak tanındı. Fred ve Adele Astaire ödülüne aday gösterildiği Cher’in Giyinmiş Öldürme turunun koreografisini yapan yetenekli bir dansçıydı. Denise ayrıca Jennifer Aniston’ın Weers the Millers’daki dans hareketini yapan koreograftı. Faye ayrıca Guys and Dolls gibi Broadway müzikallerinde ve hatta Broadway müzikal Chicago’da koreografiyi yarattı.

Denise Faye – Now

Denise Faye – Now

Arielle Kebbel – Sonra

Elyse Houston ya da Elyse olarak bilinirdi, Amerikan Pastası: Band Kampı’nda birincil karakterdi. Davul çalan bir bandonun bir parçasıydı. Başlangıçta gergin bir genç kadındı, ancak yaz boyunca rahat olduktan sonra gevşedi ve gerçek kişiliğini gösterdi. Lise günlerinde Matt, tüm grup enstrümanlarına biber gazı sıktı. Elyse müdüre Matt’in ne yaptığını söyledi ve cezaya gelince grup kampında Elyse ile birlikteydi. Daha sonra birbirleriyle çıkmaya başladılar.

Arielle Kebbel Then

Arielle Kebbel Then

Arielle Kebbel – Şimdi

Arielle Kebbel, en büyük televizyon şovlarında ve filmlerde yer alan bir oyuncu ve model olarak biliniyordu. Onu John Tucker’ın Ölmesi, Gerçek Kan, Gilmore Girls, The Vampire Diaries gibi sayısız filmde görebiliyorduk. Ballers ve daha fazlası. Arielle kariyerinde başarılı olmadan önce, aktris tam zamanlı bir modeldi ve Men’S Health, Maxim ve FHM gibi dergilerde yer aldı. Daha önce oynadığı film Fifty Shades Freed’di. Onu Lincoln Rhyme: Hunt of the Bone Collector’da da görebildik.

Arielle Kebbel – Now

Arielle Kebbel – Now

Shannon elizabeth – sonra

Nadia’nın Amerikan Pastası’nda rol aldığı Shannon Elizabeth, çek Cumhuriyeti için fetişinin olduğu Çek Cumhuriyeti’nden çekici bir transfer öğrencisiydi. Shannon’ın Amerikan Pastası’nda unutulmaz bir karakteri vardı. Filmin bir bölümünde, aktris Jim’i yetişkin bir dergiye bakarken yakaladıktan sonra ne zaman baştan çıkarmaya çalıştığını unutamadık. Nadia muhteşem bir görünüme kavuştu. Ancak, Jim endişe yüzünden Nadia ile birlikte olamadı ve bir fırsatı kaçırdıktan sonra hayal kırıklığına uğradı.

Shannon Elizabeth Then

Shannon Elizabeth Then

Shannon Elizabeth – Şimdi

Shannon Elizabeth, American Pie’daki karakteriyle farklı bir kişiliğe sahipti ve şüphesiz Hollywood’un dünyasında göz alıcıydı. Amerikalı Pasta oyuncusu çeşitli modelleme projeleri aldı ve ayrıca birkaç film ve TV programında yer aldı. Ancak, Love Actually, The Outsider, Just Shoot Me! Ve daha pek çok filmde küçük bir rol aldı. Shannon ayrıca terk edilmiş hayvanlara ev bulabileceği Animal Avenger adlı bir hayır kurumu üzerinde çalıştı. Ancak, kariyerinde artık aktif değildi.

Shannon Elizabeth – Now

Shannon Elizabeth – Now

Joelle Carter – Sonra

Joelle Carter, Amerikan Pastası filminde Natalie rolünü oynadı. Natalie Jim ile eşleştirildi. Natalie’nin Jim’in kolejdeki öğrenci yurdunda olduğu bir sahne vardı. Ancak Jim’in babası, ikisinin bulunduğu yurda geldi. Jim’in babası yatağa oturdu ve çiftle konuştu, ama Jim’in annesi geldi ve korktu. Daha sonra Natalie’nin ebeveynleri de Jim’in yurduna geldi, bu da filme başlamak için komik bir yoldu.

Joelle Carter Then

Joelle Carter Then

Joelle Carter – Şimdi

Joelle Carter oyunculuk kariyerine devam etti. Adalet’te rol oynadığını görebiliyorduk. CSI: Miami, Soğuk Dava, İspat Gövdesi, Grey’s Anatomy ve Chicago Justice. Oyuncu ayrıca When Will I Loved, Room 314, Sen Değil, Benim ve Yaşayan filmlerde de yer aldı. Kişisel yaşamında, Amerikan Pastası oyuncusu Andy Bates’e evlendi. Joelle, Luna adındaki kocası ve kızıyla birlikte mutlu bir şekilde yaşıyordu.

Joelle Carter – Now

Joelle Carter – Now

Natasha lyonne – sonra

Natasha Lyonne, American Pie’da Jessica’yı canlandırdı. Jessica Vicky’nin arkadaşıydı ve aralarında bu tür bir meseleye girmek zorunda kalan tek kişiydi. Bir sahnede Finch, olgun girişimler hakkında bilgi yayması için ona rüşvet vermeye çalıştı ve balodan önce bir kız bulabileceğini umuyordu. Jessica ayrıca Kevin ve Vicky’ye ilişkilerinde yardımcı oldu. Bir sonraki American Pie filminde oyuncu küçük bir rol aldı. Filmdeki rolü, çetenin paktında başarılı olmaya çalışıyordu.

Natasha Lyonne Then

Natasha Lyonne Then

Natasha Lyonne – Şimdi

Natasha Lyonne, American Pie oyuncu kadrosunda en başarılı kariyere sahipti. Amerikalı Pie oyuncusu ben amigo kızım gibi diğer filmlerde başrol oynadı. Natasha, American Pie oyuncuları arasında verimli bir iş buldu. Aktris hem komedi hem de drama filmlerinde sahne aldı. Kişisel yaşamında kalbi hasar gördü ve açık kalp ameliyatı geçirmesi gerekiyordu. Şu anda Natasha, Nicky’yi oynadığı ve performansı nedeniyle eve birkaç ödül getirdiğinde, Netflix’te Orange Is the New Black adlı bir şovda yer aldı.

Natasha Lyonne – Now 682x1024

Natasha Lyonne – Now 682×1024

Beth Behrs – Sonra

Beth Behrs, Amerikan Pastası: Aşk Kitabı’nda Heidi rolüyle ünlüdür. Rob Heidi ile ilgileniyordu ve sayısız kez onun için duygularını itiraf etmeye çalıştı. Bu ikilinin kesintiye uğramaya devam etmesi talihsiz bir durumdu. Stifler, Rob’u Heidi için ne hissettiğini itiraf etmek için itti, eğer bunu yapmazsa Stifler’in yapacağını söyledi. Heidi sonunda o akşam Rob ile buluşmayı kabul etti ve onunla aynı şekilde hissettiğini söyledi.

Beth Behrs Then 1024x517

Beth Behrs Then 1024×517

Beth Behrs – Şimdi

Beth Behrs, CBS sitcomunda 2 Broke Girls adlı karakteriyle tanınan popüler bir aktris. Beth Behrs’in ilk film rolü, American Pie Presents: The Book of Love’da Heidi rolünü oynadığı zamandı. 7. Amerikan Pastası filmiydi. Oyuncu ayrıca Kale ve NCIS: Los Angeles gibi çok sayıda televizyon şovunda küçük konuk rolleri oynadı. Beth Behrs geçen 2013 Country Müzik Akademisi Ödülleri’ni sundu. Oyuncu Michael Gladis ile nişanlandı ve ikisi birlikte Argument adlı kısa bir film yaptı.

Beth Behrs – Now 700x1024

Beth Behrs – Now 700×1024

Jennifer Holland – Sonra

Jennifer Holland, American Pie Presents: The Book of Love adlı filmde Ashley adında bir amigo rolünü oynadı. Ashley, Alyson ve Amy’ye yakındı. Mareşal Lube, Ashley üzerinde büyük bir ezilme yaşayan ana karakterlerden biriydi. Ancak amigo Rob ile çıkıyordu. Aşk üçgenine rağmen, Marshal Lube galip geldi ve Ashley’e onun için ne hissettiğini söyledi. Ashly sevinç gözyaşları ağladı ve onunla çıkmayı kabul etti. İkisi samimi bir ilişkiye başladı ve Lube sonsuza dek mutlu yaşadı.

Jennifer Holland Then

Jennifer Holland Then

 

Jennifer Holland – Şimdi

Jennifer Holland, American Pie filminde Ashley olarak oynayan güzel aktris. Ünlü, Amerikan Korku Hikayesi, Kemikler, Cougar Kasabası, Rizzoli & Isles, Sun Records ve The Glades’deki rolleri ile de tanındı. Jennifer Holland’ın ayrıca CSI: Miami ve Drake & Josh gibi televizyon dizilerinde küçük konuk oyuncuları vardı. Fotoğraflarını Facebook’ta takip ettiğimizde, James Gunn adlı aktörle çıktığı açıktı. İkisi birlikte resimlerinden birinde Thor galasında öpüşürken görüldü.

Jennifer Holland – Now

Jennifer Holland – Now

Molly yanak – sonra

Molly Cheek, Amerikan Pastası’ndaki önemli sahnelerden birinde talihsiz tanığın rolünü oynadı. Aktris Jim’in Bayan Levenstein adında annesi olarak davrandı. Jim’in babası Noah her zaman çocuğu tavsiye ve konuşmalarla utandırırken, Bayan Levenstein Jim’in çeşitli hormonal genç şemalarına şefkatli ve hoşgörülü olarak tasvir edildi. Ünlü Apple Pie imha edilmesine rağmen düşünceli kaldı ve tipik olarak Jim’i rahatlattığı ve Noah’a havalı olmasını tavsiye ettiği görülüyordu. Bayan Levenstein’ın devam filmlerinden birinde küçük bir rolü vardı, ancak bir daha hiç görülmedi.

Molly Cheek Then

Molly Cheek Then

Molly Yanak – Şimdi

Molly Cheek, 70’lerden beri Hollywood’a girmiş ve sayısız film ve televizyon şovunda rol almıştır. Bazı önemli rolleri Harry ve Hendersons ve Gary Shandling Show’daydı. Molly Cheek, Cold Case, Diagnosis Murder, Family Ties, Murder, She Wrote ve St. Elsewhere gibi popüler televizyon şovlarında sürekli rol alan düzenli bir varlık haline geldi. American Pie’dan sonra oyuncu A Lot Like Love ve Drag Me to Hell filmlerinde de yer aldı. Molly Cheek Connecticut’tan geldi ama şimdi Los Angeles’ta yaşıyordu.

Molly Cheek – Now

Molly Cheek – Now

Dania ramirez – sonra

Dania Ramirez, Amerikan Pastası’nın Reunion filminde sadece bir kez Michelle ve sınıf arkadaşının eski arkadaşı Selena olarak yer aldı. Selena ayrıca Tall Oaks Band Camp’in eski bir üyesiydi. Kampın, Jim ve Michelle’in ilişkisinin büyümesi konusundaki yoğunluğunu dikkate alarak, eski grup kamp günleri hakkında tek bir görünüm Danie Ramirez’in Amerikan Pie Onur Listesi’ne dahil edilmesi için yeterliydi.

Dania Ramirez Then

Dania Ramirez – Şimdi

Dania Ramirez, çoğunlukla Entourage’da Alex, Sopranos’un son sezonunda Bianca ve Heroes’da Herrera olarak rolleri ile tanınan bir Dominik-Amerikalı aktrisdi. Oyuncu ayrıca Callisto’nun The Last Stand başlıklı X-Men film serilerinden biridir. Dominik-Amerikalı aktris Santo Domingo’da doğdu ve De La Soul, Jay Z, Santana ve diğerleri için müzik videolarında rol aldığı zaman molası verdi. Dania Ramirez’in iki oğlu ve bir kızı vardı.

Dania Ramirez – Now 703x1024

Dania Ramirez – Now 703×1024

Katrina Bowden – O zaman

Katrina Bowden, Heather’ın ayrılmasından sonra Oz’un kendi kendini emdiği süper model kız arkadaşını oynadığı American Pie Reunion’daki ilk görünüşünde Mia’nın rolünü oynadı. Mia Heather ve Oz yenilenen ilişki ve sonunda yeniden bir araya gelmek için bir araç olmasına rağmen, Katrina Bowden filmden sonra kariyerine hızlı bir başlangıç ​​yaptı. Mia, “Bebeğimin ganimetini salladığını kim görmek ister?” Diye sorduğunda John’un Oz için bir şeyleri olduğu söylentisinden sorumluydu. John’un cevapladığı, “Yaptığımı biliyorum!”

Katrina Bowden Then 1024x576

Katrina Bowden Then 1024×576

Katrina Bowden – Şimdi

Katrina Bowden, Tina Fey’in 30 Rock adlı hit sitcomunda Cerie rolüyle tanındı. Filmden sonra oyuncu, 30 Rock’ın yazma ekibine şok edici derecede muhteşem ama beceriksiz bir sekreteri göstererek televizyondaki adını rol aldı. Katrina Bowden ayrıca Law & Order, New Girl ve One Life to Live’da konuk oyuncu olarak yer aldı. Aktris, Armor for Sleep adlı grubun müzisyeni Ben Jorgensen ile evlendi.

Katrina Bowden – Now

Katrina Bowden – Now

Lisa Arturo – O zaman

Lisa Arturo, American Pie 2’de Amber rolünü üstlendi ve küçük bir rolü olmasına rağmen, ne kadar komik olduğu için hala bir etki yarattı. Amber her zaman Danielle’in yanında, en iyi arkadaşı olarak görüldü ve çocuklar Amber ve Daniel’in birbirlerine aşık olduklarını düşündüler. Adamlar, iki kişinin benden ziyade kadınları tercih ettiğine inanmaya başladı, ancak hem erkek hem de kadın olduklarını ortaya koydu. Amber ve Danielle filmin sonunda Stiffler için bir sürpriz yaptı.

Lisa Arturo Then

Lisa Arturo Then

Lisa Arturo – Şimdi

Lisa Arturo, American Pie 2’deki rolünün ardından oyunculuk kariyerine devam etti ve 90210, Bones, Charmed, CSI: Crime Scene Investigation, Joey ve Las Vegas gibi sayısız şovda rol aldı. Oyuncu 2016’dan beri oyunculukta o kadar proaktif değildi ve insanlar ara verdiğini düşünmeye başlamıştı. Lisa Arturo büyük bir hayvan hakları savunucusuydu ve boş zamanlarında Kaliforniya’nın Los Angeles kentinin cesur sokaklarından köpekleri kurtarmaya gönüllü oldu.

Lisa Arturo – Now

Lisa Arturo – Now

Alexis Thorpe – Sonra

Alexis Thorpe, Jennifer Wedding’in 2003 yılında American Wedding filmi için küçük rolü teklif edildiğinde oldukça sağlam bir özgeçmişe sahip oldu. ve Huzursuzlar. Alexis Thorpe ayrıca 90’ların hit adlı Friends adlı televizyon dizisinde konuk olarak yer alabildi.

Alexis Thorpe Then 819x1024

Alexis Thorpe Then 819×1024

Alexis Thorpe – Şimdi

Alexis Thorpe’nin oyunculuk kariyeri devam etti ve oyuncu esas olarak Günlerimiz Yaşamımız adlı hit gündüz pembe dizisinde Cassie Brady rolüyle tanındı. Televizyon şovu 1965’te piyasaya sürüldü ve 10.000’in üzerinde bölüm vardı. Alexis Thorpe, 228 bölüme dahil edildi ve matematikte harika olmamamıza rağmen, bu adil bir görünüm gibi görünüyordu. Alexis Thorpe Hayatımızın Günleri’nde yapıldıktan sonra, oyuncu Dünya’dan Adam Nip / Tuck’ta oynadı ve House, M.D.

Alexis Thorpe – Now 1024x576

Alexis Thorpe – Now 1024×576

JoAnna Garcia – Sonra

JoAnna Garcia sadece bir sahnede ortaya çıkmış olabilir, ancak çok önemli bir sahneydi. Bir Stifler’ın partisinde bulunan bir East Great Falls öğrencisinin rolünü oynadığı ilk devam filmi içindi. Karakteri sarhoştu ve arka bahçede Stifler ile tanıştı. “Christy” onun üzerinde bir hamle yaptı ve durum yavaşça gevrekleşti. Kısa süre sonra klasik Amerikan Pastası bedensel akışkan kesintisine dönüştü ve daha fazla Amerikan Pie açık saçık şakası şakalarının yolunu açtı.

JoAnna Garcia Then

JoAnna Garcia Then

JoAnna Garcia – Şimdi

JoAnna Garcia, daha önce başka oyunculuk projelerinde görülmüş olmasına rağmen, American Pie 2’deki görünümü nedeniyle ünlü oldu. JoAnna Garcia artık Hollywood’da istikrarlı bir oyuncuydu. Televizyonda Once Upon a Time’ı denizkızı Ariel olarak sık sık konuk gösterileri yaptı ve dizide The Astronauts Wives Club’da başrol oynadı. JoAnna Garcia, Justin Timberlake’in çocukluk arkadaşıyla çıkardı ancak şimdi bir beyzbol oyuncusu olan Nick Swisher ile evlendi. Oyuncu, İngilizceyi dünya çapında ikinci bir dil olarak öğretmek amacıyla bir organizasyona katıldı.

JoAnna Garcia – Now 683x1024

JoAnna Garcia – Now 683×1024

Eden Riegel – O zaman

Eden Riegel, Amerikan Pastası’nda Sophomore Chick olan Sarah olarak oynadı. Eden’in karakteri de sadece Katrina Bowden gibi bir sahnede yer aldı. Ancak oynadığı rol hikayenin hayati bir parçasıydı. Filmi izleseydik, Amerikan Pastası’na performansıyla yardımcı olmuştu ve izleyebileceğimiz en kaba sahne olmuştu. Amerikan Pastasının, şovda rol oynayan çeşitli tanınmış kişilikleri olan bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Eden Riegel Then

Eden Riegel Then

Eden Riegel – Şimdi

İnsanlar Eden Riegel’i pembe dizisi All My Children’ta Bianca olarak tanıdılar. Performansı, gösteriye katkıda bulunan eleştirmenlerden bir iltifat aldı. İnsanların unutamayacağı benzersiz bir performans sergilediği zaman televizyondaki dönüm noktasıydı. Aktris 2000 yılında ve 2013’te çeşitli projelerde yer aldı. Eden de bir seslendirme yaptı ve farklı televizyon şovlarında konuk yıldız olarak görünecekti.

Eden Riegel – Now

Eden Riegel – Now

Rebecca de Mornay – Sonra

Rebecca de Mornay dizide Bayan Finch veya Finch’in annesini canlandırdı. Bayan Finch, filmde unutulmaz bir karakterdi. Rolü, filmi izleyen herkesin hala hatırlayacağı cazip bir yaşlı kadın ve Finch’in annesiydi. Filmde bir dizi olay gerçekleştikten sonra Stifler ile ilgileniyordu. Karakteri filmin çılgınlığının figürü ve aynı zamanda filmdeki en ikonik rol olurdu.

Rebecca De Mornay Then 1024x550

Rebecca De Mornay Then 1024×550

Rebecca de Mornay – Şimdi

Rebecca de Mornay 80’li yıllarda sektöre girdi ve başarılı bir kişilik oldu. Film endüstrisinde yaptığı en büyük hit, Riskli İşletmede Lana’yı oynamaktı ve performansı tarafından insanlar tarafından tanındı. Oyuncu 80’li ve 90’lı yıllarda kariyerinde aktifti. Onu Runaway Train ve The Cradle Rocks of Cradle gibi filmlerde görebiliyorduk. American Pie’da, diğer eski Hollywood aktrisleri gibi Finch adında bir çocuğun annesi olarak oynadı.

Rebecca De Mornay – Now

Deborah Rush – O zaman

Deborah Rush, Mary Flaherty’yi Michelle’in Amerikan Düğünü’nde annesi olarak oynadı. Devorah, dizide rol oynayan bir Hollywood efsanesiydi. Deborah’ın kariyerinde çok deneyime sahip profesyonel bir Hollywood yıldızı olduğunu biliyorduk. Şovda oynamanın ona bir parça kek olacağını ve itibarını artıracağını söyleyebiliriz. Hollywood efsanesi aynı zamanda ebeveyn olarak Holly-gazisi geleneğiydi.

Deborah Rush Then

Deborah Rush Then

Deborah Rush – Şimdi

Deborah Rush bir Hollywood ve Broadway efsanesi oldu. Ayrıca Noises Off müzikleri için Tony Ödülleri’ne aday gösterildi. Oyuncu Judas Iscariot’un Son Günlerinde ve hatta Wood Allen’ın Kahire’nin Mor Gülü’nde görülebilir. Amerikalı Pasta oyuncusu sadece filmdeki performansı ve ne kadar harika şarkı söylediğiyle değil, aynı zamanda ünlü bir ailesi vardı. Deborah’ın kocası, popüler haber spikeri Walter Cronkite’nin oğlu olarak biliniyordu.

Deborah Rush – Now 687x1024

Deborah Rush – Now 687×1024

Reklam